פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תמונה של שתי צעירות מפגינות אהבה בפומבי שותפה אלפי פעמים בגלל סיבה מפתיעה במיוחד

התמונה הבאה, של זוג צעירות נאהבות ברכבת התחתית, אותה פרסם בחור ברזילאי בשם נלסון פליפה בפרופיל הפייסבוק האישי שלו, הפכה סופר ויראלית בימים האחרונים ברחבי הרשת. אולם, למרות שבמבט ראשון אתם בטח חושבים שאתם יודעים לאיזה כיוון התפתח השיח סביבה, בפועל, הסיבה שכך כך הרבה אנשים שיתפו אותה היא אחרת לגמרי.

רכבת 1

הנה מה שכתב פליפה בטקסט שצירף לתמונה:

"אני לא אדם עם דעות קדומות. אני חושב שאנשים יכולים לעשות מה שהם רוצים עם החיים שלהם. אבל אני חושב שזה אבסורד שמכריחים אותי בעל כורחי לצפות בסצנה מהסוג הזה."

רכבת 2

"מה שאנשים עושים בחיים הפרטיים שלהם הוא עניינם בלבד", הוא הוסיף והמשיך, "אבל כן, מה שהם עושים בפומבי נוגע גם לי, ואני מסרב לראות מחזה כזה ולחשוב שזה נורמלי."

רכבת 3

"התמונה הזאת שוברת את המוסכמות החברתיות וזה עלול להיות מסוכן. מה אם תקרה טרגדיה כלשהי, או גרוע יותר, אם מישהו ימות? מי יהיה האשם?"

רכבת 4

"מה יקרה לילד שרואה את המחזה הזאת בכל יום? ילדים עלולים לחשוב שזה נורמלי לחכות לרכבת מעבר לקו הצהוב לכן, מה שאתם לא עושים, אל תתנהגו כמו הבחור בתמונה. קחו דוגמא משתי הבחורות".

רכבת 5

הבדיחה המצחיקה והקצת צפויה הזו של פליפה, הצליחה הרבה מעבר למה שתכנן, שותפה אלפי פעמים ברשתות החברתיות ובאתרים המובילים בעולם ובלי שהתכוון לכך, הפכה לאחד מתשדירי השירות הכי מוצלחים ויעילים לבטיחות והתנהגות נכונה בזמן המתנה בתחנות הרכבת.

למרות שהתמונה צולמה ברכבת התחתית בברזיל, הקו הצהוב המסומן על הרציף במרחק קטן מפיר הרכבת מוכר גם לישראלים שמשתמשים בשירותיה של רכבת ישראל ורלוונטי כמעט בכל מקום בו פועלת רכבת עילית או תחתית, ולכן הצליח לתפוס את תשומת לבם של גולשים מכל רחבי העולם.

עכשיו רק נותר לאתר את צמד הבחורות הברזילאיות הנאהבות, ולשלם להם חופן דולרים על תפקידן המוצלח כפרזנטוריות בקמפיין שהן לעולם לא ידעו שהשתתפו בו.

באמצעות: buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...