פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

להקת כלבים משוטטים הגיעה ללוויה של קשישה שנהגה להאכיל אותם בכל יום

כל יום במהלך העשורים האחרונים לחייה, נהגה מרגריטה סוארז, אישה חביבה בת 71, להאכיל את הכלבים והחתולים המשוטטים בשכונה בה היא מתגוררת במקסיקו. בנוסף לחלוקת המזון הקבועה בסביבת הבית שלה, נהגה סוארז לקחת איתה שקיות אוכל לכל מקום אליו הלכה ולחלק אותו לחיות.

לאחרונה, חלה התדרדרות במצבה הבריאותי של מרגריטה, והיא נפטרה אחרי מאבק במחלה קשה. כמקובל, רגע לפני שריפת הגופה שלה, ערכה המשפחה טקס לוויה מסורתי, במסגרתו הוצב הארון שלה בחדר הלוויות כדי שבני המשפחה והחברים יוכלו לחלוק לה כבוד אחרון. אלא שמלבד הקרובים האנושיים שלה, הגיעו ללוויה גם כמה אורחים מפתיעים ופרוותיים במיוחד.

לווייה כלבים 11

בזה אחר זה, הגיחו כלבים משוטטים לתוך בית הלוויות,התרוצצו מסביב לארון של מרגריטה, ולבסוף מצאו את מקומם על הרצפה בסמוך אליו, כאילו כדי להעביר את הזמן במחיצת המשפחה ולנחם אותה על לכתה של האם האהובה.

לווייה כלבים 1

"הכלבים נחו בסביבת הארון במשך כל היום וגם במהלך הלילה ועזבו את המקום רק בבוקר" מספרת פטרישיה, בתה של מרגריטה. אלא שכאן לא נגמרה המחווה המרגשת שלהם. "רגע לפני שהגופה של אמא נלקחה מבית הלוויות בכדי להישרף, הגיעו שוב הכלבים לביקור נוסף, התגודדו מסביב לארון וכאילו נפרדו ממנה בפעם האחרונה.  זה היה פשוט מרגש".

לווייה כלבים 9לווייה כלבים 3

על פי דבריה של פטרישיה, שפרסמה את התמונות מתוך הלוויה של אמה בפייסבוק, העובדים בבית הלוויות טענו שמעולם לא ראו את הכלבים האלה ובטח שלא נתקלו במחזה מוזר שכזה. "בדיוק ברגעים הכי כואבים שלי ושל המשפחה, הכלבים האלו הגיעו משום מקום וגרמו לנו להבין שהכול יהיה בסדר" הוסיפה.

לווייה כלבים 5

התמונות העצובות-שמחות הללו, ביחד הסיפור המרגש והנוגע ללב מאחוריהן זכו למאות אלפי ושיתופים בפייסבוק, והן בהחלט יכולות ללמד אותנו דבר או שניים על הקשר הנפלא בין בני אדם לחיות, ועל היכולת המופלאה שלהם להשיב לנו אהבה גדולה אם רק נתייחס אליהם בכבוד המגיע להם. פשוט מקסים.

לווייה כלבים 12
החיות היו כל עולמה. מרגריטה עם בתה פטרישה באחת התמונות האחרונות שלה.

דרך: מייל אונליין

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...