פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מפת העולם הגאונית הזאת תגלה לכם במה כל מדינה בעולם הכי מצטיינת

במה ישראל טובה? מה הצד החזק שלנו? במה אין לנו מתחרים בעולם? האם מדובר בזבת, בחלב ובדבש או שאנחנו בכלל סטארט אפ ניישן? כדי שאתם ואזרחי העולם כולו לא תשארו עם סימני שאלה בעניין הזה, באתר InformationIsBeautiful החליטו לבדוק ולגבש מפה שבה יופיע התחום שכל מדינה הכי חזקה בו. מה שמעניין פה היא הבחירה בתחומים, שחלק מהם קצת פחות (הרבה) קונבנציונלים.

נתחיל עם החלק הכי חשוב: ישראל במקום הראשון בעולם בכל מה שקשור למחקר רפואי, למקרה שתהיתם. תואר הסטארט אפ ניישן הלך דווקא לאסטוניה.

את הנתונים אספו באתר שמוקדש לאינפוגרפיקות ממקורות כמו האו"ם והבנק העולמי והם מחולקים לקטגוריות שונות, כמו: סחורות, קולינריה, כלכלה, פסיכולוגיה, טכנולוגיה, הומניטריות ונחמדות. כל קטגוריה מסומנת על המפה בצבע אחר.

יש בתוך בליל המידע הזה כמה עובדות שלא כדאי לפספס. ידעתם שקנדה מובילה באחוז המכורים לפייסבוק? שארגנטינה חזקה בבשר סוסים? אם חשבתם שבצרפת יש הכי הרבה אוכלי גבינות, אז טעיתם, יוון היא המובילה העולמית באכילת גבינה. ניז'ר מוציאה הכי הרבה כלות ילדות, בנורווגיה ממש חזקים בפיצות ובאירן… באירן חזקים בקוויאר (כן, זה הפתיע גם אותנו). אה, וארה"ב היא בירת הספאם מייל העולמית.

עכשיו אנחנו מציעים לכם לפנות קצת זמן ולעבור על המפה. חפשו את העובדה הכי מפתיעה. זאת הולכת להיות עבודה קשה, כי יש פה כמות מטורפת של מידע מעניין.

מפה

צפון אמריקה מפה2

דרום אמריקהמפה3

אירופהמפה4

אסיה מפה5

אפריקהמפה6

באמצעות: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...