פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראות סצנות מוכרות מתוך סרטים מפורסמים לפני ואחרי שהוסיפו להן אפקטים מיוחדים

כל חובב קולנוע ממוצע שיושב באולם הממוזג וצופה בסרט חדש שזה עתה יצא לאקרנים יודע שני דברים בוודאות מוחלטת: 1: הפופקורן שהוא מכרסם עכשיו בהנאה מרובה עלה הרבה יותר מדי כסף ביחס לעלות חומרי הגלם שלו ו-2: כמעט כל פריים שהוא צופה בו על המסך עבר עריכה דיגיטלית מסוימת שכוללת ריטושים, תיקוני צבע וכמובן, אפקטים מיוחדים.

בחלק גדול מהמקרים, ובמיוחד אם מתמקדים בסרטים מעולם המדע הבדיוני, עניין האפקטים דיי ברור והגיוני. הרי אף אחד לא באמת חושב שספיידרמן באמת מטייל בין גורדי שחקים באמצעות קורים שיוצאים לו מהיד או לחילופין, ברור כשמש שיהיה די קשה לצלם סרט על דינוזאורים עם עם היצורים המקוריים שנכחדו לפני מליוני שנים. אלא שגם סרטים "רגילים", כאלה שכוללים סצנות של הליכות ברחוב, טיול בפארק או ישיבה בבתי קפה, עמוסים היום באפקטים שלא תבחינו בהם אלא אם יראו לכם איך נראתה הסצנה המקורית בזמן הצילומים.

באדיבותם של סטודיואים לאפקטים מיוחדים שחשפו לאורך השנים האחרונות את תהליך העבודה והעריכה של אותן סצנות עתירות אפקטים, סדרת התמונות המעולה הבאה, המשך לעשרות תמונות שכבר חשפנו בפניכם בעבר, מאפשרת לנו לצפות בפריימים בודדים מתוך אותן סצנות לפני התוספות המדוברות ואחרי, בתוצר המושלם והמרהיב. אז נכון, למרות שלגמרי ברור לנו שיש ים אפקטים על כל שנייה בסרטים ובסדרות שאנחנו רואים, זה עדיין די מגניב ומשעשע לראות איך זה נראה לפני שזה מגיע למסך. הנה כמה דוגמאות מפתיעות.

עולם היורה

הנוקמים: מלחמת האינסוף

דדפול 2

ספר הג'ונגל

קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים

אקס-מן: אפוקליפסה

דוקטור סטריינג'

IT

פאן

אקסודוס: אלים ומלכים

אקס מכינה

האגדה של טרזן

המעון של מיס פרגרין לילדים משונים

מקור: bright side

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...