פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

35 תמונות חריפות שמדגימות איך הסמארטפונים השתלטו לנו על החיים

מאז נכנסו הטלפונים החכמים לחיינו לפני קצת פחות מעשור, אפשר לומר שהחיים של כולנו השתנו. הסמארטפונים שינו לחלוטין את פני התקשורת וזמינות המידע כפי שהכרנו אותם, אבל גם יצרו משוואה מאוד פשוטה: ככל שהם הולכים ונהיים חכמים יותר, אנחנו, הבעלים שלהם, הולכים ונהיים טיפשים יותר.

הטרייד אוף המשונה הזה נשמע קצת קיצוני, אבל בפועל, כבר היום, 8 שנים אחרי לידתו של האייפון הראשון, אפשר לראות את ההשלכות הברורות של מכשירי הקסם הללו על הצורה בה אנחנו חיים, מתנהלים ובעיקר – מתקשרים אחד עם השני כשהמגמה היא ברורה: הרבה פחות דיבורים ותקשורת ישירה עם בני אדם, הרבה יותר טקסים, סמיילים, משחקים, תמונות וסרטונים.

סדרת התמונות והקריקטורות המעולה הבאה, מציגה עם המון סרקזם ועוקצנות את פניו החדשות של הדור שלנו, דור בו השיחה הפרונטלית מתה בשיבה טובה בלי שאפילו נערכה לה הלוויה ראויה, דור של מאות מיליוני בני אדם שהפעמים היחידות בהן הרימו את ראשם מהטלפון והביטו ישירות בעיניהם של החברים ובני המשפחה שלהם או התפעלו מהכוכבים בשמיים ומהנוף מסביב הן רק ברגעי המשבר הנוראיים הללו בהם הם נשארים ללא סוללה ובלי שקע חשמל נראה לעין.

גם אם לא נודה בכך, רובינו המוחלט מכורים לסמארטפונים שלנו, ונראה כי למרות שהם נוצרו כדי לשרת אותנו, אנחנו הפכנו להיות עבדים עבורם וחיים את חיינו כדי לטפל בהם, להאכיל אותם, לדאוג שלא יהיה להם קר, ובעיקר לוודא שהם שם כדי למנוע מאתנו את הצורך לפתוח את הפה ואשכרה להוציא ממנו מילים ולנהל שיחות נורמליות עם אנשים אחרים, רחמנא ליצלן.

בשורה התחתונה, בפעם הבאה שאתם הולכים ברחוב בין המוני הזומבים האחרים, עצרו לרגע, כבו את ווייז, קנדי קראש, וואטסאפ או פייסבוק וקחו לעצמכם כמה דקות של נתק, כדי שתוכלו קצת להתחבר.

דור הסמארטפונים 1

דור הסמארטפונים 2

דור הסמארטפונים 3

דור הסמארטפונים 25

דור הסמארטפונים 4

דור הסמארטפונים 5

דור הסמארטפונים 6

דור הסמארטפונים 7

דור הסמארטפונים 8

דור הסמארטפונים 9

דור הסמארטפונים 34

דור הסמארטפונים 10

דור הסמארטפונים 11

דור הסמארטפונים 12

דור הסמארטפונים 28

דור הסמארטפונים 13

דור הסמארטפונים 14

דור הסמארטפונים 15

דור הסמארטפונים 16

דור הסמארטפונים 17

דור הסמארטפונים 18

דור הסמארטפונים 19

דור הסמארטפונים 20

דור הסמארטפונים 21

דור הסמארטפונים 22

דור הסמארטפונים 23

דור הסמארטפונים 24

דור הסמארטפונים 26

דור הסמארטפונים 27

דור הסמארטפונים 29

דור הסמארטפונים 30

דור הסמארטפונים 31

דור הסמארטפונים 32

דור הסמארטפונים 33

דור הסמארטפונים 35

באמצעות: boredpanda.com

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...