פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת לובשת את אותם בגדים לעבודה בכל יום כבר יותר מ-3 שנים

כמה זמן אתם מבלים בכל בוקר בבחירת הבגדים אותם תלבשו באותו היום לעבודה? עבור גברים, מדובר בדרך כלל במשימה די פשוטה: חולצה מכופתרת או טי-שירט בתוספת ג'ינס או מכנס אלגנטי, בהתאם לאופי העבודה. במקרה של נשים, הסיפור הזה קצת יותר מורכב וכולל דילמה אינסופית ובלתי נגמרת בין עשרות אפשרויות ושילובים של פריטי לבוש, תהליך שעשוי לגזול זמן התארגנות יקר בבוקר, כזה שאפשר היה בקלות לבזבז על עוד כמה דקות של שינה טובה, או קפה ועיתון.

מתילדה קאהל, ארט דירקטורית בחברת פרסום, נהגה גם היא לבזבז זמן יקר בכל בוקר בבחירת הלבוש שלה, עד שיום אחד נשברה. זה קרה במהלך ישיבה כלשהי בה היא חוותה הארה, הביטה מסביב והבינה שהקולגות הגבריים שלה לעולם לא נדרשים לעמוד בדילמות הבוקר המטרידות שלה. אז היא החליטה לעשות מעשה ולשנות לחלוטין את אורח החיים שלה. איך? פשוט מאוד. היא החליטה לבחור לעצמה את פריט הלבוש המושלם, וללבוש אותו בכל יום, עד הודעה חדשה.

מתילדה קאהל 1

"בסה"כ רציתי לחסוך מעט אנרגיה ולפנות את הראש שלי" סיפרה מתילדה לאתר business insider. "במהלך העבודה שלי אני עומדת בפני כל כך הרבה אתגרים יצירתיים שמעסיקים את המוח שלי כך שאני לא מרגישה שום צורך לבטא את היצירתיות שלי דרך הבגדים. סוף סוף הצלחתי להגיע לתובנה הזו ולהחליט שדיי. נמאס לי" היא מוסיפה.

אחרי מסע חיפושים קצר, במסגרתו חיפשה מדי עבודה שיראו מקצועיים, אופנתיים וקלאסיים גם כשהם נלבשים בכל יום, ממש כמו החליפות המוכרות של הגברים, היא התאהבה בחולצת כפתורים לבנה ויפה בעיקר בזכות "המראה האלגנטי שלה, הכפתורים שנעים באלכסון לכל אורכה, והתפרים בשרוולים שמצאו חן בעיני". קאהל רכשה 15 חולצות משי זהות וציידה את עצמה בשישה זוגות מכנסיים שחורים. כדי להשלים את ההופעה, הוסיפה מתילדה סרט שחור דק על צווארון החולצות, ומאז, במשך יותר משלוש שנים, היא לא מבזבזת אפילו רגע אחד מיותר בבוקר.

מתילדה קאהל 2
הארון של מתילדה.

למרבה ההפתעה, המהלך הזה של קאהל התקבל בברכה במקום העבודה שלה ולאף אחד מהאנשים האחרים שעובדים אתה לא ממש אכפת שהיא לובשת את אותו הדבר בכל יום. לאחרונה, פרסמה קאהל את הסיפור על בגדי העבודה שלה בטור מיוחד שכתבה עבור מגזין Harper`s bazaar, טור שהפך במהרה ללהיט ענק ברשת. "התגובות שקיבלתי מאז שפורסם הטור הדהימו אותי" היא מספרת ומוסיפה: "לא ציפיתי שאנשים יחשבו שמדובר בכזה ביג דיל, אבל מסתבר שמדים אחידים לאישה הם פרובוקציה גדולה ממש יכולתי לדמיין".

מתילדה 3
מרשה לעצמה לגוון מדי פעם בעליוניות שלה. קאהל מחוץ לביתה.

מתילדה מספרת שהמעבר לתלבושת אחידה שינה לחלוטין את חייה, לא רק בזכות העובדה שימי הלבטים מול ארון הבגדים שלה בבקרים תמו, אלא גם בגלל שכעת, כשהיא לא לובשת אותם בכל יום, היא מעריכה הרבה יותר את שאר הבגדים בארון שלה ונהנית מאוד ללבוש אותם בערבים מחוץ לשעות העבודה ובסופי השבוע.

אגב, נכון לכתיבת שורות אלה, אם תבקרו את מתילדה במקום העבודה שלה, תגלו שהיא עדין לא זנחה את ההרגל המהפכני שלה בשלוש השנים האחרונות והיא מתכננת להמשיך לעשות את זה עד שיימאס לה. "אם אקום בוקר אחד וארגיש שבא לי לבזבז מלא זמן בבחירת הבגדים שלי בכל בוקר, לא תהיה לי בעיה לוותר על העיקרון הזה" היא מסכמת. "החליפה כאן בשבילי, לא אני בשבילה".

מתילדה קאהל 3
מחוץ לעבודה היא דווקא אוהבת לגוון. מתילדה קאהל בשגרה.

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...