פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בקרוב אצלכם: השוקולד הפרוס הוא כנראה הלהיט הבא במקרר שלכם

אם גם אתם מגדירים את עצמכם כחובבי שוקולד מושבעים, אתם ודאי שמחים לגלות המצאות וחידושים בתחום המאפשרים לכם לנסות מאכלי שוקולד חדשים שעדין לא טעמתם. ובכן, ההמצאה היפנית המגניבה הבאה, תעשה לכם חשק עז ללמוד את השפה היפנית, רק כדי שתוכלו להיכנס לאתר היפני ולהזמין לעצמכם כמה יחידות.

שוקולד פרוס 25

חברת Bourbon היפנית השיקה לאחרונה מוצר חדש ומלהיב: שוקולד פרוס שנמכר באריזות דומות לאלה של הגבינה הצהובה. מדובר באריזה המכילה 5 פרוסות ריבועיות בעובי 2 מילימטרים, שעשויות משוקולד יפני משובח מסוג “נאמה” המאפשר להן להיות רכות וגמישות בטמפרטורת החדר. באשר לטעם, היפנים מגדירים אותו כ”לא מתוק כמו פאדג’, אבל דומיננטי יותר משוקולד חלב רגיל”.

שוקולד פרוס 21

כפי שתוכלו לראות בתמונות, חוץ מהאפשרות להכין פרוסה עם שוקולד במהירות הבזק, יכולת-על הכרחית בחייו של כל אדם בוגר שמכור לשוקולד או שיש לו ילדים קטנים בבית, פרוסות השוקולד יכולות לשמש בסיס לשלל מאכלים מגרים ומפתים: שוקולד-בננה-רול, ציפוי לפנקייק, רולדת שוקולד, פירות עם ציפוי שוקולד ועוד.

שוקולד פרוס 22

שוקולד פרוס 14

אז איך מניחים את היד על ההמצאה הכי טובה מאז הלחם הפרוס? ובכן, אם תצליחו להתגבר על מחסום השפה, תוכלו להזמין אותן ממש כאן באתר החברה, כאשר המינימום להזמנה בודדת הוא 12 חפיסות שהן בחישוב מהיר 60 פרוסות שוקולד, בעלות של 3240 יין (כ-27 דולר). אנחנו מהמרים שהן יספיקו לכם לפחות ליום אחד.

שוקולד פרוס 15

מוזמנים להתענג מול התמונות המפתות, ולהתחיל לעבוד על היפנית שלכם. הנה כמה דוגמאות נוספות לשימוש אפשרי בפרוסות השוקולד.

שוקולד פרוס 10

שוקולד פרוס 20

שוקולד פרוס 11

שוקולד פרוס 12

שוקולד פרוס 13

שוקולד פרוס 19

שוקולד פרוס 23

שוקולד פרוס 17

מוזמנים לעקוב גם אחרי עמוד הפייסבוק שלנו:

באמצעות: rocketnews24 | Bourbon

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...