פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נער הומו שאל את אמא של ידידה שלו אם הוא יכול לישון אצלה בסופ"ש וזו התגובה המצחיקה שלה

כמעט כל בחורה השתתפה מתישהו במהלך גיל ההתבגרות שלה במסיבת פיג'מות, כזו בה כמה חברות טובות נפגשות כדי לקשקש, לעשות צחוקים, לרכל, להשתגע ואז להישאר לישון יחד, כיף חיים לכל הדעות. אלא שכידוע, למסיבות הללו יש חוק אחד נוקשה ומאוד ברור מצד ההורים: בלי בנים. חוק הברזל הזה, הוא שיצר את התכתובת הנהדרת הבאה שהפכה ויראלית בטוויטר בימים האחרונים.

מייסון, צעיר שמגדיר את עצמו כהומו, נורא רצה להצטרף גם הוא למסיבת הפיג'מות של צעירה בשם יוסטון שהיא גם החברה הכי טובה שלו. אולם, למרות שהוא הומו, מייסון עדין גבר וידע שכדי להיות נוכח במסיבה יהיה עליו לעבור תחילה את החומה הקשוחה של ההורים שלה.

אלא שהצעיר החביב ממש לא נבהל והחליט לשלוח לאמא של יוסטון הודעה מנוסחת היטב בה הוא מסביר לה מדוע עליה לשקול שוב את הרצון שלו להשתתף במסיבה ולהישאר לישון גם הוא ביחד עם הבנות.

כפי שתוכלו לראות מיד, האם סיפקה תגובה גאונית ומצחיקה לבקשה של מייסון, וצילום המסך של השיחה, אותו פרסם האחרון בפרופיל הטוויטר שלו, גרף אלפי שיתופים ותגובות.

כצפוי, מרבית הגולשים שיבחו את התגובה הקולית של אמא של יוסטון, אבל לא שכחו גם לפרגן לנער על הפניה המנומסת והישירה, ועל הדבקות במטרה. לנו לא נותר אלא לחכות לתמונות ולכל העדכונים החשובים ממסיבת הפיג'מות.

מקור: טוויטר

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...