פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראית התמונה המזעזעת שפרסמה בחורה צעירה שחלתה בסרטן העור בעקבות שיזוף יתר

לפני קצת יותר משש שנים, גילתה טוני ווילוביי, צעירה אמריקאית יפהפייה בת 27, שהיא לוקה בסרטן העור. תחילה, מדובר היה בקרצינומה של תאי בסיס, סרטן עור בדרגת סיכון נמוכה יחסית, אך לאחר 5 פעמים שונות בהם חלתה והחלימה, הפעם השישית לא אחרה להגיע, כשהפעם מדובר היה בקרצינומה של תאי קשקש, סרטן מסוכן הרבה יותר, דרגה אחת בלבד מתחת למלנומה, סרטן העור הקטלני מכולם.

סרטן העור 5
טוני עם בנה בם השנתיים. "מפחדת לא לראות אותו מתבגר"

לאחרונה, פרסמה טוני תמונת סלפי בפרופיל הפיייסבוק שלה, אלא שבניגוד לתמונות הסתמיות והשגרתיות שכולנו מכירים, התמונה הזאת הצליחה לייצר באז עצום ועוררה זעזוע רב בקרב הגולשים ברשת, לא רק בגלל הסיפור מאחוריה, אלא בעיקר בזכות המראות הגרפיים והלא נעימים לצפייה שהיא מציגה.

סרטן העור 2

טוני, שהחלה לעבור סדרת טיפולים חדשה לטיפול בסרטן העור שלה, חשפה את תופעות הלוואי הנוראיות של אחד הקרמים אותם היא נדרשת למרוח על העור, המתבטאות בעשרות פצעים פתוחים ומדממים על העור שלה, בכל חלקי הגוף ובעיקר על הפנים.

בסטטוס שפרמה טוני ביחד עם התמונה הקשה שזכתה למעל 50 אלף שיתופים, היא כותבת: "אם מישהו מכם צריך קצת מוטיבציה בכדי להפסיק להשתזף בשמש ולשכב במיטות שיזוף, הנה לכם! כך עלול להיראות הטיפול בסרטן העור. מרחו קרם הגנה! יש לכם עור אחד ואתם חייבים לטפל בו. לימדו מטעויות של אנשים אחרים ואל תתנו לשיזוף מיותר וחסר חשיבות למנוע מכם לראות את הילדים שלכם מתבגרים, שזה כעת החשש הכי גדול שלי".

סרטן העור 3

בהמשך, מספרת טוני על כך שבתקופת התיכון ולאחריה נהגה לשכב במיטת שיזוף 4-5 פעמים בשבוע ולבלות הרבה בחוף הים תחת השמש הקופחת. הפגיעה המתמדת הזאת בעור היא זו שגרמה בסופו של דבר למחלה להתפרץ, וכפי שאתם כבר מבינים, להיפטר ממנה זה לא סיפור פשוט בכלל.

סרטן העור 7

בשורה התחתונה, אם גם אתם נוהגים ללכת לים כדי "לתפוס צבע" או לחילופין, נוהגים לבלות מדי פעם בתוך מיטת שיזוף, כדי שתחשבו פעמיים בפעם הבאה שאתם חושבים לעשות את זה. סרטן העור נראה כמו משהו ערטילאי ומרוחק רק כי זה עדין לא קרה לכם. כשזה יקרה, זה עלול להיות מאוחר מידי. בנוסף, אם יש לכם נקודות חשודות על העור, או כתמים שהופיעו לפתע ולא היו שם קודם, לכו להיבדק. גילוי מוקדם הוא מתכון מעולה להחלמה מהירה גם אם אתם לוקים במחלה. או במילים אחרות, שמרו על עצמכם, כדי שלא תצטרכו גם אתם לפרסם תמונה כזאת בעתיד.

דרך: buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...