פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזמר מיגל קופץ על ראשה של מעריצה בתאונה קריפית בהופעה חיה

האירוע הבא, שהתרחש בטקס פרסי המוזיקה של מגזין הבילבורד האמריקאי, הוא ללא ספק אחד האירועים היותר הזויים ואכזריים בהם נתקלנו לאחרונה בעולם ההופעות החיות. כל מי שנכח אי פעם בהופעת רוק, או צפה בהופעות חיות בחייו, בטוח נחשף מתישהו למצב בו האמן על הבמה מחליט לבצע "סטייג' דייב" ולקפוץ אל הקהל מתוך פרץ אדרנלין מטורף. לרוב הקפיצות האלו נגמרות בכך שהקהל תופס את האומן ואוחז בגבו וברגליו תוך שהאומן ממשיך לשיר ומוחזר על ידי הקהל לכיוון הבמה.

בתאונה מוזרה ומכוערת לצפייה, ניסה הזמר מיגל, תוך כדי ביצוע אחד משיריו בהופעה חיה, לקפוץ מבמה אחת לבמה שניה, כשבין שתי הבמות מפריד קהל מעריצים משולהב. לצערו של מיגל, הוא לא אמד נכון את המרחק, ונחת בעוצמה על ראשה של אחת מהמעריצות, במהלך שנראה יותר כמו מהלך קלאסי בהיאבקות ופחות כמו שואו בימתי.


בעקבות המקרה החלה לגעוש רשת טוויטר כשהגולשים מעלים גיפים של האירוע המצמרר, מאשימים את הזמר על חוסר האחריות וההגזמה הפראית, כשחלקם אפילו טענו כי המעריצה נפצעה קשה או אפילו נהרגה. כמובן, הדיווחים הללו לא התבססו על עובדות ובמהלך הטקס לא נתקבלו דיווחים על מצבה של המעריצה שנראית בסרטון עוזבת את אזור התאונה שניות לאחר שנפגעה. במהלך הטקס הפכו מילות החיפוש "האם מיגל…" לצמד המילים הפופולאריות ביותר בטוויטר.

בסופו של דבר, לאחר פניית גולשים ואתרים רבים, פרסמה עורכת בילבורד הודעה בטוויטר שלה על פיה המעריצה חיה ונושמת והיא בסדר גמור ואפילו פגשה את הזמר שפגע בה מאחורי הקלעים. זמן קצר לאחר מכן, עובדה זו גובתה גם בתמונת גיף שהועלה לרשת בו נראית המעריצה בריאה ושלמה. סוף טוב לסיפור הזוי ובזוי שאמור לגרום לזמר מיגל לחשוב ארבע עשרה פעמים בפעם הבאה שהוא מתכנן קפיצת קונג פו לקהל.

מעריצה גיף

מקור: משאבל

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...