פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זוג שמתגורר בשני קצוות שונים של העולם יוצר צילומים מפוצלים שמאפשרים להם להיפגש דרך התמונות

אם גם לכם יצא לחוות מערכת יחסים רומנטית בשלט רחוק, אתם ודאי יודעים כי למרות האהבה הגדולה והרצון העז של שני הצדדים, מדובר במשימה מאוד לא פשוטה ולעיתים בלתי אפשרית. אז נכון, בגבולות ישראל המרחק המקסימלי שיכול להפריד בין שני בני זוג, בהנחה שאחד מתגורר במטולה והשני באילת, הוא בסה”כ 468 קילומטר ו-6 שעות נסיעה, מרחק בעייתי אבל אפשרי לתפעול, אבל מה קורה כשהקשר הזוגי מתפרש על פני שתי יבשות שונות?

דנבי שין וסאוק לין, זוג צעירים שהכירו בקוריאה, מתגוררים כעת במרחק של יותר מ-11 אלף קילומטרים זה מזה, ומנהלים את מערכת היחסים שלהם עם 14 שעות שמבדילות ביניהם כאשר שין מתגוררת בניו יורק ואילו בן הזוג שלה לין חי בסיאול שבקוריאה הדרומית.

כדי לנסות לגשר במעט על המרחק הרב והגעגוע העצום שלהם אחד לשנייה, יצרו השניים את סדרת התמונות “חצי חצי”, סדרת תמונות מרגשת ומקסימה בה כל אחת מהתמונות מורכבת משני חצאים: את החצי השמאלי מצלמת לין בניו יורק, ואת החצי הימני מצלם שין בסיאול, כאשר החיבור של שתי התמונות יוצר תמונה אחת משולבת שגורמת להם להרגיש, ולו לכמה רגעים, כאילו הם חוו את אותה סיטואציה יחד. את התמונות מצלמים השניים בסימולטניות תוך כדי שהם מדברים אחד עם השנייה בשיחות וידאו באמצעות skype.

מערכת יחסים בשלט רחוק 1

הרעיון היצירתי והכל כך רומנטי סחף אחריו עשרות אלפי גולשים שעוקבים אחר פרופיל האינסטגרם המשותף שלהם, מצפים בקוצר רוח לתמונות חצויות חדשות, וממתינים בסבלנות לרגע המרגש בו השניים סוף סוף יפגשו במציאות ויפרסמו תמונה משותפת אמיתית. אספנו עבורכם 20 תמונות חצי-חצי נבחרות, ואתם כמובן מוזמנים לעקוב אחר השניים באינסטגרם (לינק בסוף הפוסט).

מערכת יחסים בשלט רחוק 22

מערכת יחסים בשלט רחוק 2

מערכת יחסים בשלט רחוק 10

מערכת יחסים בשלט רחוק 20

מערכת יחסים בשלט רחוק 5

מערכת יחסים בשלט רחוק 6

מערכת יחסים בשלט רחוק 12

מערכת יחסים בשלט רחוק 3

מערכת יחסים בשלט רחוק 17

מערכת יחסים בשלט רחוק 7

מערכת יחסים בשלט רחוק 4

מערכת יחסים בשלט רחוק 9

מערכת יחסים בשלט רחוק 11

מערכת יחסים בשלט רחוק 13

מערכת יחסים בשלט רחוק 14

מערכת יחסים בשלט רחוק 15

מערכת יחסים בשלט רחוק 16

מערכת יחסים בשלט רחוק 18

מערכת יחסים בשלט רחוק 19

מערכת יחסים בשלט רחוק 8

מערכת יחסים בשלט רחוק 21

קליק כאן לביקור בפרופיל האינסטגרם של לין ושין.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...