פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הנעליים האדירות האלה משנות את המראה החיצוני שלהן בלחיצת כפתור

כמה זמן חולף מהרגע בו רכשתם לעצמכם נעליים חדשות בהתלהבות רבה, עד הרגע בו נמאס לכם לחלוטין לנעול אותן? בין אם אתם מכורים לשופינג ובין אם לא, התשובה היא כנראה "מעט מדי", כך שלרוב, מתוך הנחה שאתם לא שוחים בערימות מזומנים עודפים, רובנו מוצאים את עצמם חורשים על הנעליים שלהם עד זוב דם. ובכן, אם לשפוט על פי הפרויקט השאפתני הבא, העתיד כבר כאן, וממש בקרוב, עולם הנעליים כפי שהכרנו אותו הולך להשתנות.

נעליים עתידניות 6

חברה חדשה בשם ShiftWear עובדת ברגעים אלו ממש על פיתוח נעל מיוחדת חדשה, הכוללת שני מסכי HD גמישים בשני צידיה, מסכים שיאפשרו לכם לבחור בכל רגע נתון את העיצוב שלה מתוך מאגר עיצובים ענק, ולשנות אותו בלחיצת כפתור באמצעות אפליקציית סמארטפון או דרך המחשב. הנעליים העתידניות יהיו מצוידות בסוללות אקולוגיות שנטענות אוטומטית תוך כדי הליכה כך שלא תצטרכו לחבר אותן לחשמל ובנוסף, הן תהיינה 100 אחוז חסינות למים.

נעליים עתידניות 5

אלא שכמובן, אליה וקוץ בה. במסגרת קמפיין מימון הגולשים שהוקם באתר אינדיגוגו, ביקשה החברה לגייס 25 אלף דולר ליצירת אבטיפוס ראשוני, אלא שלמרות שקרוב לרבע מיליון דולרים כבר גויסו על ידי הגולשים הנלהבים, ועל אף שהפרויקט השאפתני הוא לחלוטין בר מימוש מבחינה טכנולוגית, הסכום המבוקש יספיק רק ליצירת אבטיפוס ראשוני כאשר לחברה נדרשים 2 מיליון דולר כדי להביא את הנעל לייצור המוני. בהחלט ייתכן כי בשלב הבא תפתח החברה בקמפיין גיוס נוסף, במיוחד לאור העובדה שהנעליים כבר נמכרות במכירה מוקדמת.

נעליים עתידניות 1

הנעליים המגניבות שמחירן מתחיל מ-150 דולר לדגם הזול, מגיעות בשלושה דגמים: L1,M1,H1, כאשר בעלי הנעליים יוכלו לבחור את העיצוב שלהם מתוך חנות העיצובים באפליקציה התואמת, ובנוסף, לייצר עיצובים משלהם, למכור אותם למשתמשים אחרים ולהרוויח מהם כסף. בקיצור, עולם שלם שממתין מעבר לפינה ועשוי לשנות את חוקי המשחק בשוק הנעליים.

רוצים לראות איך זה נראה בפועל. לחצו play על הסרטון וצפו בפלא מתרחש לנגד עיניכם.

הנה עוד כמה דוגמאות לעיצובים מגניבים אפשריים:

נעליים עתידניות 4 נעליים עתידניות 3

וכך ייראו 3 הדגמים של הנעל החדשה, כל אחת עם 5 צבעים אפשריים:

נעליים עתידניות דגם 1 נעליים עתידניות דגם 2 נעליים עתידניות דגם 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...