פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האישה הזאת לא אכלה סוכר במשך 28 שנים וככה היא נראית בגיל 70

סוכר הוא חומר גלם חשוב, אבל לאורך ההיסטוריה היו לו תקופות טובות יותר. הוא סובל לאחרונה מיחסי ציבור לא משהו, וקשה להגיד שזה לגמרי לא בצדק. יותר ויותר אנשים טוענים בתוקף שלא רק שכדאי להפחית בכמות הסוכר, עדיף אפילו להוציא אותו מהתפריט לגמרי. זה אולי לא הדבר הכי טעים שאפשר לעשות, אבל יש מי שאומרים שזה ממש בריא.

סוכר

גם אם אתם לא בעניין של ויכוחים תזונתיים ומעדיפים להיגמל מחמצן לפני שניגמל מסוכר, קשה להתעלם מהסיפור של קרולין הרץ האוסטרלית, אמא ל-3 ילדים, סבתא, יזמית והנה מגיע החלק היותר מפתיע – בת 70. בניגוד לרבות מבנות גילה (ובניגוד גם למי שהן חצי מהגיל שלה) יש לה מה שנהוג לכנות "גוף בקיני" וסימני הגיל לא ניכרים עליה בכלל. או במילים אחרות: היא נראית וואו לגילה.

סוכר2

הסיבה לפיזיולוגיה המטורפת הזאת – ניחשתם נכון – הימנעות מוחלטת מסוכר. לפני 28 שנים הרץ החליטה להפסיק עם החומר הלבן הזה ומאז לא נגעה בסוכר. היא מספרת שהגמילה הייתה קשה, כי הגוף היה מכור, אבל היא הצליחה להתמודד איתה על ידי אכילת חלבונים (בעיקר בארוחת בוקר) שמונעים את הדחף הבלתי נשלט הזה למתוק. חוץ מזה, לפי האג'נדה שלה חשוב לאכול מה שאוהבים, אבל במנות קטנות.

סוכר5

הרץ מחלקת עוד כמה עצות שגורמות לנו לחשוב שיש עוד סיבות לזה שעור הפנים נראה ככה והן ממש לא קשורות לסוכר: היא מתעמלת, עושה יוגה, מדיטציה ואומרת שהיא מנסה להיות אופטימית תמיד. היא גם מקפידה לעבוד רק עד 6 וחצי בערב ורק 4 ימים בשבוע וליהנות מהחיים כמה שאפשר. שלא לדבר על זה שהיא גרה באחת הערים המגניבות באוסטרליה – פרת'.

סוכר4

עם או בלי קשר לגמילה מסוכר, הפלא ופלא, הרץ היא הבעלים של חברה שמייצרת תחליף סוכר שהיא טוענת שהוא בריא יותר מסוכר ומשתמשת בו בכל הקינוחים שלה (כן, היא אוכלת קינוחים). אז למרות שלא ברור לגמרי אם זה באמת הסוכר שגרם לה להראות ככה או אולי, ההסבר היותר הגיוני – שילוב של גנטיקה משובחת במיוחד וחיים טובים (וייתכן שגם כמה ניתוחים (אפשרות סבירה) וחיים בריאים ונטולי דאגות כלכליות, זה לא מונע מאיתנו לקוות שכולנו נראה ככה בגיל 70, מה שלא סביר שיקרה גם אם נימנע מסוכר במשך 40 שנה.

סוכר3גיל 70

באמצעות: metro

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...