פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

פוטובומב מלחיץ: אורח מפתיע הופיע ברקע של הצילום

האמא הזאת בסך הכל ביקשה לצלם את הילד בן ה-12 שלה וחברו כשהם גולשים יחד במסוך לחוף הים בחוף מנהטן בקליפורניה. אולם, לאחר שצילמה אותם והביטה בתמונה, נדהמה האם לגלות אורח מאוד לא צפוי ולא רצוי שהחליט לבצע פוטובומב לתמונה.

כפי שתוכלו לראות בצילום, ממש בתוך הגל, לצידם של שני הילדים הקטנים, שוחה לו דג די רציני, במה שנראה גם על פי העין וגם על פי חוות דעת מומחים ככריש לבן. זו לא הפעם הראשונה שכרישים לבנים נצפים בחופי קליפורניה, ולמעשה, לפחות עבור ביולוגים ימים, מדובר בחדשות נפלאות, שכן בעקבות החוקים האוסרים על דיג באמצעות רשתות בסמוך לחוף שנחקקו בתחילת שנות התשעים, נראה שהמערכת האקולוגית חוזרת לסדרה והכרישים כבר אינם מפחדים להתקרב לחוף.

june_emerson_shark_or_dolphin_photo_bombing1.jpg

האם שצילמה את התמונה סיפרה כי לא גילתה את האמת לילדים ואמרה להם שמדובר בדולפין, כדי שלא יפחדו להמשיך ולגלוש בחוף. אגב, הכרישים הלבנים הם אמנם טורפים ונחשבים מסוכנים, אך לרוב נמנעים ממגע איתם ולא נחשבים בעלי פוטנציאל תקיפה גבוה כלפי בני אדם.

בכל אופן, המשפחה הזאת זכתה ליופי של תמונה לאלבום המשפחתי. מה שכן, כריש או דולפין, היינו חושבים פעמיים לפני הפעם הבאה שהיינו שולחים את הילד לגלוש עם כרישים.

דרך DailyMail

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...