פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

נפלא: פסלים עשויים מאשפה יוצרים מיצג צלליות מרהיב (תמונות)

עבור מרבית האנשים, פריטי האשפה הללו המרכיבים את המיצג המדהים הבא, הם לא יותר מזבל שצריך להיפטר ממהו בהקדם האפשרי, כדי לפנות את הבית. אולם, עבור צמד האמנים טים נובל וסו וובסטר, שאריות העץ, המתכות השבורות, קופסאות הסיגריות הריקות, הפחיות משומשות, כלי העבודה השבורים ועוד שאר פריטי אשפה לא שימושיים לכאורה, מהווים את הבסיס למיצג אור וצל נפלא.

באמצעות פסולת לא שימושית, מרכיבים השניים פסלים מוזרים שנראים לכאורה כאילו אין מאחוריהם הגיון או משמעות כלשהי, אך כשכוונים פרוז'קטורים וגופי תאורה לכיוונם, נחשפת הגאונות והאמנות מאחוריהן. הצל ששופכים הפסלים הללו על הקיר חושף בפני הצופה דמויות של בני אדם בשלל סיטואציות: מאוהבים, מתנשקים, עומדים, יושבים ועוד.

יצירת הפסלים היצירתיים הללו דורשת מהשניים עבודה קפדנית תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, מיקום הפסלים, מיקום גופי התאורה והמרחק מהקיר עליו נשפכת הצללית. התוצאה כאמור, מרהיבה ומהפנטת וממחישה אלו דברים מופלאים ניתן ליצור באמצעות מיחזור של אשפה.

אפסנו עבורכם את התמונות הבולטות מתוך סדרת התמונות הזו שהופכת ויראלית ברשת. את כל התמונות וההסברים על החומרים המרכיבים את הפסלים המופיעים בהם תוכלו למצוא כאן.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...