מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

גם סבא וסבתא עושים את זה (לא ליד הבוס)

אף פעם לא נעים לחשוב על זה, אבל גם ההורים שלנו עושים את זה. לפעמים, אל תגלו לאף אחד, זה קורה גם אצל סבא וסבתא שלנו. למרות שאנחנו משתדלים להתעלם מהמחשבות המטרידות הללו, כולנו יודעים שהחיים ככל הנראה לא נעצרים בגיל 40. מרבית הקמפיינים הקשורים לקונדומים ולמחלות מין מתמקדים בקהל היעד הצעיר וחסר האחריות לכאורה. יוצרי הקמפיין הבא, החליטו לפנות לאוכלוסיה מעט מבוגרת יותר.

בסרטון נראים מספר זוגות קשישים (לבושים בבגדים, תודה לאל), מדגימים תנוחות שונות ומשונות. על רקע מפגן הביצועים של הקשישים עולה כיתוב המסביר כי במדינת פלורידה בלבד, עלה השנה מספר הנדבקים במחלות מין כתוצאה בכ-70 אחוזים. לאחר מכן מגיע גם המסר המרכזי והחשוב של הסרטון: אמנם יש דרכים רבות לעשות את זה, אבל רק דרך אחת לעשות את זה בטוח.

למחלות מסוג זה אין גיל, והנה, לראשונה אנחנו נחשפים לקמפיין מודעות ליחסים בטוחים עם קונדום שאינו מיועד לצעירים, אלא לאוכלוסיה הבוגרת. רבים חשים כי קונדום הוא אמצעי למניעת הריון, ובגילאים מבוגרים, כאשר הנשים כבר אינן פוריות, אין סיבה לדאגה. ובכן, יש ויש וקונדום הוא הפיתרון הקלאסי למניעת הידבקות מיותרת במחלות מיותרות.

הסרטון מעורר אי נוחות קלה בהתחשב בתמונות המשעשעות/הזויות של זוגות הקשישים הגמישים, אך הוא חשוב ונכון. אולם, למרות היצירתיות והחדשנות שלו, הקמפיין מפספס את קהל היעד האמיתי שלו. היות והסרטון מעט בוטה ופרובוקטיבי, סביר מאוד שלא ניתן יהיה לצפות בו על מסכי הטלויזיה והוא ינוח על משכבו בשלום ברחבי הרשת. אני לא יודע מה אתכם, אבל סבתא שלי לא ממש מנהלת את חייה בפייסבוק, והמילה גלישה מזכירה לה את השלג ברוסיה בימי מלחמת העולם כך שהאינטרנט הוא לא בדיוק המקום הנכון לחשוף את המבוגרים לקמפיין הזה. בכל אופן, אם אתם מרגישים פתוחים עם ההורים או הסבים והסבתות, ודאי תשמחו להראות להם את הסרטון הזה מסביב לשולחן השבת. בהצלחה.לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...