פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

טרנד הסלפי-סלוטייפ החדש והמדבק הוא אחד המטופשים שנתקלנו בהם

תופעת הסלפי'ז עברה אבולוציה מטרידה בימים האחרונים. צעירים ברחבי העולם התחילו טרנד חדש של תמונות סלפי-סלוטייפ, תמונות בהן הם עוטפים את כל הפרצוף שלהם בנייר דבק וגורמים לעצמם להיראות אקסטרה מעוותים. הטרנד הזה הוא ללא ספק אחד המפגרים שראינו בזמן האחרון, ויחד עם זאת אי אפשר להתווכח על כך שהוא די מצחיק. את התמונות ההזויות הללו מעלים הגולשים בעיקר לאינסטגרם וטוויטר תחת התיוג sellotapeselfies#.

למרות שהתיוג והז'אנר הזה של הסלפי הפך ללהיט רק לאחרונה,  לא מדובר בקונספט חדש. לפני שנה סיפרנו לכם על פרויקט הצילום המשוגע במיוחד של הצלם המקסיקני ווס נמן, scotch tape series, בו הוא צילם פורטרטים של אנשים שעטפו את הפרצוף שלהם בסלוטייפ.

המילה 'סלפי' כבר הצליחה להמאיס את עצמה על העולם כולו ויכול להיות שעקב כך נדרשה איזו התפתחות מעוותת שתכניס קצת פלפל חדש לטרנד העולמי הלעוס. אם אתם מחפשים משמעות עמוקה יותר לעניין, הפרצופים המעוותים הללו שנוצרים באמצעות הסלוטייפ יכולים בקלות לשקף לנו כחברה כיצד נראים אותם צעירים שמבצעים סלפי בכל הזדמנות ורצים להעלות לרשת.

אגב, גם אתם מוזמנים להצטרף לחגיגה, לצלם את תמונת הסלפי-טייפ שלכם ולשלוח אותה אלינו לכתובת [email protected] או באמצעות עמוד הפייסבוק שלנו ואנחנו נפרסם את התמונות המוצלחות כאן בפוסט.

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

sellotape-selfies-scotch-tape-portraits-1

 

sellotape-selfies-scotch-tape-portraits-2

 

sellotape-selfies-scotch-tape-portraits-3

 

sellotape-selfies-scotch-tape-portraits-4

 

sellotape-selfies-scotch-tape-portraits-8

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...