פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אפליקציית פייסבוק מציגה רק תמונות של בנות בבגד ים מתוך רשימת החברים שלכם

אז מה גברים עושים בפייסבוק? מעדכנים סטטוסים, קוראים כתבות, מגיבים לפוסטים של אנשים אחרים, וגם… היי הנה בחורה ממש יפה שאני לא מכיר, אולי אכנס רק לרגע לפרופיל שלה? טוב, אני כבר פה, אז מה עם איזה הצצה קטנה לאלבום התמונות? ואם כבר תמונות, בטוח חייב להיות פה איזה אלבום מאילת 2012 או תאילנד 2013.

בקיצור גברים יקרים, בואו נודה על האמת. פייסבוק הוא אמנם מקור נהדר לצריכת תכנים, אבל רבים מהגברים מעבירים בו דקות ארוכות דווקא במעבר על תמונות של חברות הפיייסבוק שלנו, כשהעין מסננת בעיקר את תמונות הביקיני והים. תקראו לזה טמטום, שפל, חרמנות גברית מיותרת, או פשוט תקראו לזה, המציאות.

עוד בפטריה: גברים מגלים את הכאב האמתי של סקס בלי קונדום

אפליקצית פייסבוק ישראלית חדשה בשם See what you like, מסדרת לגברים, ובעתיד גם לנשים, שירות שיחסוך להם את זמן החיפוש היקר, ומציג בפיד מיוחד באפליקציה רק את התמונות הכי סקסיות של כל חברות הפייסבוק שלהם.

אפליקציה בנות סקסיות

כמובן, אפליקציה כזו צפויה לעורר ביקורת פמיניסטית, ויש שיאמרו שאפילו די בצדק, אולם כמו אפליקציות קודמות שניסו לעשות את אותו הדבר, אפשר לטעון בקלות כנגד המבקרים את הטיעון המנצח: התמונות הללו נמצאות גם ככה אי שם בפייסבוק, והבנות שהעלו אותן עשו זאת מרצונן. בנוסף האפליקציה מציגה רק תמונות מתוך אלבומים של חברים, כך שאי אפשר לטעון לפגיעה בפרטיות.

רועי עזרא ודרור יעקב, המפתחים, מספרים: “האפליקציה רצה כבר חודשיים, נרשמו אליה מעל 1200 משתמשים ונסרקו בה כ- 100 מיליון תמונות כמובן שהיא בשלב בטא ואנחנו עדיין משדרגים את האלגוריתם זיהוי תמונות וגם מוסיפים פ’יצרים נוספים כמו דייטים וכדומה”.

בנוסף, מפתחי האפליקציה מבטיחים כי בקרוב תהיה גירסה נשית לאפליקציה, שתעניק את אותו שירו חשוב ויעיל גם עבור נשים. אני לא בטוח שאכן נשים תשתמשנה באפליקציה כזו, אבל בקרב הגברים, תהיו בטוחים שהיא הולכת להיות להיט. קליק כאן לביקור באפליקציה בפייסבוק. ויש גם אתר אינטרנט רגיל, בו ניתן לצפות גם באמצעות המובייל.

אפליקציה בנות סקסיות 2
מתוך האפליקציה: רק בנות בביקיני, עם כמה פאשלות מדי פעם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...