פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

16 מדענים חושפים את הדברים הכי מביכים שקרו להם בסדרת איורים מצחיקה

לפני קצת יותר משנתיים החלו מדענים וחוקרים לפרסם בטוויטר את הדברים הכי מביכים ומצחיקים שקרו להם במהלך עבודות מחקר בשטח. את הסטטוסים הקורעים הללו, שחושפים את הצד הפחות מלהיב בעבודתם של אלו שחוקרים מאובנים, בעלי חיים וכדומה, נאספו תחת התיוג "פשלות של מחקרי שטח" ולא זכו לתשומת לב רבה מדי עד שמאייר צרפתי בשם ג'ים ג'ורדיין, נתקל בהם והחליט להפוך אותם לסדרת איורים מצחיקה.

האיורים הפכו לספר חדש בשם "פשלות של מדענים בשטח" והנה 16 תמונות נבחרות מתוכו, בצירוף הסיפור המצחיק מאחוריהן.

"הדבקתי את עצמי בטעות לתנין כשניסיתי להצמיד אליו משדר"

מדענים 1

"השלכתי דג זהב חמוד בשם "מר פלאפי" בחזרה אל תוך המים ותוך רגע הגיח מהאוויר בז וטרף אותו מול עיניהן ההמומות של 24 תלמידי כיתה ד"

מדענים 2

"הייתי חייב להשתין אז מצאתי איזה עץ וסגרתי את הפינה. מסתבר שזה היה עץ שכבר סומן על ידי יגואר. במשך 3 השבועות של המחקר הוא עקב אחרי. נשמע מלהיב, אבל האמת שזה היה ממש מפחיד"

מדענים 3

"כשאתה מביא איתך דגימות מיוחדות מחו"ל ואז 65 מבחנות של דם פילים מתפוצצות לך בתוך המזוודה במטוס"

מדענים 4

"הלכתי בשביל סבוך ביער ונגעתי עם המצ'טה שלי בענף עבה כדי להבין מה זה בדיוק. ובכן, זה לא היה ענף, זה היה אליגטור באורך 5 מטר"

מדענים 5

"כשאתה שופך על עצמך בטעות בקבוק פרומון והופך להיות הדבר הכי אטרקטיבי עבור חיפושיות זבל מעופפות"

מדענים 6

רציתי להשמיע באמצעות הרמקולים שלי קולות של באפלו פצוע כדי למשוך לכיוון שלי אריות ולתעד אותם, אבל בטעות ניגנתי את AC/DC. כל האריות ברחו"

מדענים 8

"בבונים גנבו את גליל נייר הטואלט האחרון שלנו והשתמשו בו כדי לקשט את העץ שלהם במהלך מסע מחקר שלנו ביער"

מדענים 9

"עקבתי אחרי קופי שאגן וגיליתי עץ שמסתיר מנחת מסוקים, כמה כלי נשק ומעבדת סמים"

מדענים 10

"נקלעתי לסופת ברקים במהלך מחקר בשטח, אז נפטרתי מיד מהמקדח שלי ומהחלקים המתכתיים שלו כדי להרגיש בטוח. רק כשהגעתי לרכב נזכרתי שיש לי על הגב GPS עם אנטנה של 3 מטר"

מדענים 11

"אני ארכאולוג, ולכן כל כך התרגשתי כשמצאתי עצמות באחת החפירות שלי וקיוויתי שהן עתיקות. לצערי, 20 סנטימטרים מתחת למקום בו התגלו העצמות התגלתה גם אריזה של KFC"

מדענים 14

"שלחתי את הרחפן שלי לצלם ולבחון קן נטוש של עיט. מסתבר שהוא לא היה נטוש ושממש עצבנתי משפחה של 3 נפשות. הרחפן לא שרד את זה"

מדענים 15

"הייתי צריכה לחצות נהר. קפצתי, פספסתי את הגדה ונפלתי למים. יצאתי סחוטה, עצבנית ובלי בגדים להחלפה, רק כדי לגלות שלט שמפנה לגשר מעבר במרחק 40 מטרים ממני"

מדענים 17

"לבשתי חליפה מיוחדת כדי שאוכל לגשת להביט בקן של צרעות עצבניות. ומצאתי את עצמי לכוד עם כמה נמלי ספארי עוקצניות שנכנסו מבעוד מועד לחליפה שלי"

מדענים 19

"עשינו עיקוף מהיר כדי להימלט מעדר פילים. הגענו למקום מחסה. "רגע. למה האבנים הענקיות האלו זזות?"

מדענים 20

"הרגע הכי מביך שקרה לי במהלך מחקר בשטח היה אותו רגע בו רצתי מבוהל ונטול בגדים באחד היערות באוגנדה אחרי שעמדתי בטעות על קן של נמלים עצבניות כשניסיתי לבחון את אחד העצים"

מדענים 21

באמצעות: Bored Panda | עוד עבודות של ג'ים ג'ורדיין: פייסבוק | אתר

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...