פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה יוצר קעקועים מדהימים שמכסים את הצלקות על גופן של נשים שניצחו את סרטן השד

לפני מספר שנים, במהלך עוד יום שגרתי של עבודה, נכנסה אישה אל הסטודיו של דייוויד אלן, אמן קעקועים משיקגו, ושינתה את חייו לנצח. האישה, אדריאנה שמה, פנתה אל דייוויד והציגה בפניו בקשה מיוחדת בה עדין לא נתקל במהלך שנותיו הארוכות כמקעקע.

אדריאנה, שנלחמה עד לא מזמן בסרטן, אמנם הצליחה לנצח בגבורה את המחלה, אבל כמו נשים רבות אחרות במצבה, נותרה עם מזכרת לא נעימה בכלל לאחר שנאלצה לעבור כריתה של אחד משדיה, וביקשה מדייוויד להשתמש בכישוריו כמקעקע בכדי לכסות את הצלקת האכזרית ולהפוך אותה מזיכרון רע ליצירת אמנות ברוח אופטימית וחיובית. זה גם היה תחילתו של מסע משותף של השניים, כזה ששינה הפרספקטיבה של שניהם על החיים.

לכסות את הצלקות 3

"אני אף פעם לא אשכח את החיבור המידי שלנו" מספר דייוויד. "לא ממש ידעתי איך להתנהג מולה. תיארתי לעצמי שאני יודע רק חלק קטן מהסיפור, אבל איכשהו הרגשתי שהיא דואגת לי לא פחות מהדאגה שלי כלפיה. אולי היא חשה את הדאגה שלי. היא שידרה המון אהבה וידעתי שאני צריך לעשות את אותו הדבר עבורה. השאלה היחידה שנותרה לא פתורה בראשי הייתה איך אפשר לעזור לאישה שניצחה את המוות? מה לעזאזל אני יכול לתרום לה?"

לכסות את הצלקות 2

אחרי כמה פגישות מוצלחות, הצליחו השניים לגבש קונספט עבור הקעקוע שיכסה את הצלקות על החזה של אדריאנה. התוצאה הסופית, כפי שאתם יכולים לראות בתמונות, פשוט מדהימה ומסמלת המון כוח, עוצמה ובעיקר חיים חדשים.

"היא היתה שם מולי, פגיעה ומוכנה לסמוך עלי ולהפקיד בידי את הגוף שלה. המשקל על הכתפיים שלי היה עצום, אבל ביחד הצלחנו ליצור עבודת אמנות. הצלקת שלה כוסתה, אבל יותר מהכל, הביטחון שלה חזר, השליטה בגוף שלה חזרה. אני יכול לומר בוודאות שזו הייתה החוויה הכי מסעירה בחיים שלי, חוץ מהרגע בו הפכתי לאבא" מספר המקעקע.

לכסות את הצלקות 1

לאחר המפגש עם אדריאנה, החל דייוויד לסייע באופן קבוע לנשים שנותרו מצולקות אחרי שהתגברו על הסרטן. למרות שהוא עמוס עד הגג בעבודות קעקועים שגרתיות, הוא דואג לבצע בכל חודש לפחות 2 פרויקטים מהסוג הזה, כשלרוב הוא בוחר בעיצובים פרחוניים או אורגניים עבור הקעקועים המיוחדים הללו.

כאמור, חוץ מאדריאנה שהיתה הראשונה לפתוח עבור דייוויד את הדלת לעולם המרתק ומלא הרגש הזה, הספיקו לא מעט נשים שניצחו את הסרטן לעבור תחת המחט של דייוויד. אספנו עבורכם כמה תמונות מהפנטות ומצמררות שמתעדות לקט קטן מהעבודות שלו. פשוט מדהים.

דייוויד במהלך עבודה על חזה של אישה שחוותה כריתה כפולה:

קעקועים מכסים צלקות 10

הלן, צעירה שהגיע עם בעלה במיוחד מבריטניה כדי להשתמש בשירותיו של דיויויד

קעקועים מכסים צלקות 3

עוד עבודות של דייויד:

קעקועים מכסים צלקות 1

קעקועים מכסים צלקות 5

קעקועים מכסים צלקות 7

קעקועים מכסים צלקות 8

קעקועים מכסים צלקות 9

לפני – אחרי:

קעקועים מכסים צלקות 4

קעקועים מכסים צלקות 6

קעקועים מכסים צלקות 11

קליק כאן לביקור באתר של דייוויד אלן

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...