פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזו משפצת בחינם צלקות של נשים שחוו אלימות והופכת אותן לקעקועים צבעוניים ומופלאים

כמעט כל אחד מאתנו נושא על גופו צלקת כלשהי מאירוע לא נעים שחווינו בעבר ונחקק על גופנו לנצח. אולם, בעוד הצלקות של רובינו מסתירות מאחוריהן סיפורים על פציעות שגרתיות או מטופשות, כאלה שמסתכמות בזיכרון רחוק שאפשר לחייך ולצחוק עליו, ישנם לא מעט אנשים שהצלקות על גופן מהוות מזכרת אילמת וכואבת למקרים טראגיים שפקדו אותם, החל מאלימות קשה ועד מחלות נוראיות שהשאירו את חותמן על הגוף.

לפני כשנתיים, פגשה פלביה קרבליו, אמנית קעקועים ברזילאית, בלקוחה שהגיעה לסטודיו שלה וביקשה ממנה לסייע לה לכסות צלקת ישנה ומכוערת על הבטן שלה. כששאלה אותה לפשר הצלקת, סיפרה הלקוחה שהיא בילתה במועדון לילה ולאחר שדחתה את אחד הבחורים שניסה להתחיל איתה, הוא שלף אולר, דקר אותה, ופצע אותה קשה.

הסיפור המזעזע הזה של הלקוחה נגע לליבה של פלביה שהחליטה מצידה לא לגבות תשלום עבור הקעקוע היפהפה (בתמונה) שהחליף את הצלקת הנוראית, ויותר מכך, להציע את שירותיה בחינם לנשים שנושאות על גופן צלקות דומות.

קעקועי צלקת 2

"כשסיימתי את הקעקוע, היא הייתה כל כך נרגשת והתגובה שלה נגעה עמוק בלב שלי" מספרת פלביה. "התחלתי את הפרויקט הזה לא מזמן בעקבות המקרה הזה, ולא היה לי מושג שהוא ימשוך כל כך הרבה תשומת לב"

קעקועי צלקת 1

מאז, הספיקה פלביה "לשפץ" עשרות צלקות של נשים שנדקרו או נורו כתוצאה ממקרי אלימות קשים, בנוסף, היא מטפלת ללא עלות גם בצלקות של נשים שלקו בסרטן ונאלצו לבצע כריתת שד.

קעקועי צלקת 6

"המקרה שזעזע אותי יותר מכולם, היה סיפורה של ילדה בת 17 שיצאה עם גבר מבוגר ממנה וסבלה במשך חודשים מאלימות פיזית מצדו. כשהיא ניסתה להיפרד ממנו, הוא ביקש ממנה להיפגש איתו ואז, כשהם התחילו לריב, הוא דקר אותה ואנס אותה באכזריות".

קעקועי צלקת 5

דוגמא לצלקת שמכסה פצעי חדירת קליע של אקדח על גופה של אישה שנורתה.

קעקועי צלקת 7

ועוד כמה דוגמאות לצלקות ששיפצה פלביה.

קעקועי צלקת 3

קעקועי צלקת 4

"כפי שאמרתי, השירותים שלי ניתנים בהתנדבות ולגמרי בחינם, כשהדבר היחיד שאותן נשים צריכות לעשות בתמורה זה לבחור את הקעקוע שלהן".

קעקועי צלקת 8

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...