פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת ראתה דג מוזנח שעומד למות על המדף בחנות אז היא קנתה אותו וכך הוא נראה 4 שבועות אחרי

ויקטוריה שילד, צעירה אמריקאית, לא ממש תכננה לרכוש חיית מחמד חדשה ביום בו החליטה לבקר באחת מרשת חנויות וולמארט. אלא שמראה מאוד לא נחמד אליו נחשפה בטעות גרם לה לעשות מעשה חריג ומקסים שגרם למאות אלפי גולשים להתרגש.

במהלך שיטוט סתמי בחנות, בפינה שכוחת אל של המבנה הענקי, ישב מונח על אחד המדפים אקווריום קטן ובו דג שנראה היה במצב גופני לא להיט, בלשון המעטה. היא הרימה את המיכל שהונח בצל מאחורי אקווריום עם דג יפה יותר, והבחינה שחלקים מהזנב שלו צפים במים העכורים.

"הרגשתי ממש רע עבור הדג האומלל ולא רציתי שכך יראה הסוף של החיים שלו – להירקב למוות על המדף בחנות"

אחרי שליבה נחמץ למראה דג הקרב הגוסס, הרגישה ויקטוריה שהיא לא יכולה פשוט לא לעשות כלום. היא קנתה את הדג והחליטה לעשות כל שביכולתה כדי להציל את חייו.

הזמן של ויקטוריה היה קצר. היא אמנם לא וטרינרית אבל מבט חטוף על הדגיגון הוביל אותה למסקנה שאם לא תפעל מהר הוא ימות תוך כמה שעות. "כשהגעתי הביתה התחלתי לשוטט באינטרנט ולהשיג כל פיסת מידע שאני יכולה על טיפול נכון בדג כדי שאוכל לעזור לו להתאושש במהירות לפני שיהיה מאוחר מדי"

ואכן, למרבה השמחה, הקטנצ'יק לא ויתר. אחרי שבוע בו שהה במים חמימים צלולים וקיבל תרופה מיוחדת וטיפול הולם, דג הקרב הצבעוני והיפהפה החל לחזור לעצמו.

הדג החל לשחות באיטיות באקווריום, הזנב שלו הלך וצמח וגם הסנפירים החלו לחזור לגודל ולמראה המקורי והצבעוני שלהם ואפילו ויקטוריה עצמה לא שיערה עד כמה יפה הוא יהיה כשיחזור להיות בריא

"תיארתי לעצמי שמתחת למראה המוזנח מסתתר לו דג יפהפה, אבל מה שבאמת הפתיע אותי בכל הסיפור זה הנחישות של היצור הקטן להילחם ולהישאר בחיים"

וזה מה שחודש אחד בלבד יכול לעשות לדג כשמטפלים בו כראוי. אגב, הוא זכה לשם "ארגו" על שם קבוצת כוכבים הנקראת כך ומזכירה את הצבעים שלו. הוא חיי חיים מאושרים ומוסר לכולכם ד"ש ותודה על ההתעניינות.

מקור: Thedodo

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...