פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

20 כלבים מתוקים שחייבים שתאמצו אותם לפני שיהיה מאוחר מדי

בכל שנה מומתים בישראל אלפי כלבים שננטשו, רק בגלל שמזלם לא שפר עליהם ובמהלך התקופה בה שהו בהסגר או בכלבייה, לא נמצא עבורם בית חם. על פי הנתונים שפרסמה עמותת "תנו לחיות לחיות" לפני מספר חודשים, המספר המדויק עומד על עשרות אלפים ואילו אם תשאלו את משרד החקלאות המטפל בעניין, מדובר באלפים בודדים. כך או כך, מדובר בנתון מפלצתי ועצוב, במיוחד כשמביטים בעיניים העצובות ובפרצופים המפוחדים של הכלבים שעומדים מאחורי המספרים הללו.

נטלי בס, מתנדבת בכלביה באזור ירושלים, פרסמה השבוע בפרופיל הפייסבוק שלה את אחד מאלבומי התמונות הכי עצובים וקורעי לב שנתקלנו בהם, אלבום המציג 25 כלבים שממתינים לאימוץ ומחשבים את קיצם לאחור, היות ואם לא יימצא עבורם בית בימים הקרובים, ימצאו את עצמם מורדמים ויסיימו את חייהם.

אם אתם אוהבים כלבים, אם תמיד חלמתם לאמץ כלב ועדין לא עשיתם את זה, אם אתם מכירים מישהו שרוצה כלב ועדין לא אימץ אחד, זה בדיוק הזמן שלכם לשתף את האלבום הזה ולעזור למצוא בית לאוסף המתוקים הללו, לפני שיהיה מאוחר מדי.

לאומנה או אימוץ של אחד הכלבים היפהפים הללו, אתם מוזמנים ליצור קשר עם נטלי ולקבל פרטים נוספים באמצעות הודעת SMS לטלפון 0522804224. 

שפט, לברדור מעורב מתוק, זקוק לאומנה או אימוץ, מועמד להמתה.

כלבים בהסגר 1

צ'יקו, בן 4, מועמד להמתה, זקוק לאומנה או אימוץ בדחיפות.

כלבים בהסגר 3

קזי, בן שנה וחצי, נסיך מתוק וחברותי, מתוק ומקסים, מסתדר עם כולם, חייב לצאת השבוע לאימוץ או אומנה.

כלבים בהסגר 4

שלג, בת שנה, חברותית ומהממת, ננטשה מבית אחרי שנה, חייבת לצאת השבוע לאומנה או אימוץ.

כלבים בהסגר 5

פיטבול מעורב בדלמטי, מתוק וחברותי, עדין ומקסים, חייב לצאת השבוע לאומנה או אימוץ. 

כלבים בהסגר 6

גורה מתוקה ועצובה, בת 5 חודשים, מסתדרת עם כולם כמובן, פשוט מקסימה.

כלבים בהסגר 7

רועה בלגית מושלמת, חכמה בטירוף, חברותית ומקסימה, מסתדרת עם כולם, חייבת לצאת לאומנה או אימוץ השבוע.

כלבים בהסגר 8

תראו את הפרצוף העצוב הזה, את העיניים שמדברות. כרגע ללא שם אז קראנו לו "עצובי". עצובי כבר 4 חודשים בהסגר, יושב בפינה , בשקט, כנוע, ויתר על המלחמה לחיות. הוא בדיכאון, הכלוב קשה לו. הוא לא רב עם אף אחד ורק רוצה שיניחו לו. מנסה לגשת לאכול לפחות פעם ביום ושאר הזמן פשוט יושב וממתין. הוא לא יודע אפילו למה הוא ממתין הוא חייב לצאת משם, אסור לו למות. חייב לצאת השבוע לאומנה או אימוץ.

כלבים בהסגר 9

קסטרו, דובי מושלם בן 4, רועה מעורב, חברותי ועדין, רובץ רוב היום בייאוש, מסתדר עם כולם, חברותי כשמתקרבים לכלוב. מתחנן לצאת מהכלוב. חייב לצאת השבוע לאומנה או אימוץ.

כלבים בהסגר 10

פיט מעורב בדלמטי, בן שנה. מקסים בטירוף וחברותי, מסתדר עם כולם, חייב לצאת השבוע לאומנה או אימוץ.

כלבים בהסגר 12

כנעני מעורב בן 8 חודשים, בוכה בכלוב, מתחנן לצאת החוצה!! הבכי שלו קורע את הלב והנשמה!! מתוק בטירוף, מאוד חברותי!!! חייב לצאת השבוע לאומנה או בית מאמץ!!!

כלבים בהסגר 15כלבים בהסגר 16

שועלי מעורב, קטן בגודלו, מסתדר עם כלבים אחרים אך בגלל גודלו מת מפחד בכלוב מנסה להילחם על חייו ולהצליח להגיע למזון מסתדר עם כלבים, הלב פשוט נקרע. חייב לצאת השבוע לאומנה או אימוץ.

כלבים בהסגר 18

ג'קו, בן 13(!!!!) לברדור מעורב, חברותי, כל כך חמוד, עדין, שקט. לא מבין ולא קולט מה הוא עושה בהסגר, ולמה בגיל כזה?? הוא עדיין רוצה לחיות, הוא בריא לחלוטין, במצב מצויין, מסתדר עם כלבים ובוודאי שעם אנשים. שתפו את האומלל, הוא חייב לצאת בהקדם. אל תשליכני לעת זקנה!

כלבים בהסגר 19

האסקי מעורב בן שנה וחצי, חברותי מאוד, מסתדר עם כלבים אחרים, זקוק בדחיפות לאומנה או אימוץ!! לפרטים נא לסמס בלבד. 0522804224 נטלי.
האסקי מעורב בן שנה וחצי, חברותי מאוד, מסתדר עם כלבים אחרים, זקוק בדחיפות לאומנה או אימוץ!!

כלבים בהסגר 20

האסקית מעורבת בת שנה וחצי, חברותית מאוד, מסתדרת עם כלבים אחרים, זקוקה בדחיפות לאומנה או אימוץ!! לפרטים נא לסמס בלבד.

כלבים בהסגר 23כלבים בהסגר 24

רועה גרמני מושלם בן שנה, מסתדר עם כלבים אחרים, זקוק לאומנה או אימוץ, לבעלי ניסיון בגזע בלבד.

כלבים בהסגר 25

בוקסר/ריג'בק מעורב, חתיך הורס, מושלם אמיתי, מסתדר עם כלבים אחרים, חברותי מאוד מאוד, ננטש בהסגר, זקוק לאומנה או אימוץ בדחיפות!!

כלבים בהסגר 26

כנעני מעורב צעיר, מתחנן לצאת מהכלוב, מסתדר עם כלבים אחרים, מאוד עדין וחברותי!!

כלבים בהסגר 28כלבים בהסגר 29

פיטבול מעורב צעיר, חתיך אמיתי, מסתדר עם כולם, זקוק לאומנה או אימוץ בדחיפות!!

כלבים בהסגר 30

קסטרו, דובי מושלם בן 4, רועה מעורב, חברותי ועדין, רובץ רוב היום בייאוש, מסתדר עם כולם, חברותי כשמתקרבים לכלוב. מתחנן לצאת מהכלוב, חייב לצאת השבוע לאומנה או אימוץ.

כלבים בהסגר 32

לאומנה או אימוץ של אחד הכלבים היפהפים הללו, אתם מוזמנים ליצור קשר עם נטלי ולקבל פרטים נוספים באמצעות הודעת SMS לטלפון 0522804224. 

קליק כאן לאלבום התמונות המלא של הכלבים בפרופיל של נטלי.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...