פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זאת כנראה אחת מתמונות "סייב דה דייט" הכי מוצלחות שראינו

אחד הטרנדים הכי לוהטים בעולם המתחתנים בשנים האחרונות הוא צילום של תמונה או סרטון "Save The Date", המבשרים לחברים למשפחה ולעולם כולו על העובדה שהזוג המאושר הצליח סוף סוף לקבל את ההחלטה המשמעותית הראשונה שלו יחד ולקבוע תאריך לחתונה, אותו כולנו אמורים לסמן ביומנים שלנו ולעצור את נשמתנו עד אז. בהחלט אירוע מרגש.

בעוד מרבית הזוגות סוגרים את הפינה עם תמונה שגרתית עם שלט של התאריך או סרטון סטופ מושן קצרצר ושחוק, הזוג הבא, החליט להתפרע מעט ולצלם את אחת מתמונות ה"סייב דה דייט" היותר מצחיקות ומקוריות שראינו.

תמונת סייב דה דייט 1

התמונה הקורעת של סטיבי ובריידי, זוג חמוד מאורגון שבארצות הברית, החלה להתפשט ברשת במהירות, ומציגה את בריידי כשהיא אוחזת בשלט "עונת הציד הסתיימה" כשברקע נראה סטיבי, הארוס שלה, כשהוא תלוי הפוך על טרקטור, כאילו זה עתה ניצוד ובדרך להפוך לארוחת ערב חמה. הצלם ג'ושוע רייני, מי שצילם את התמונה, מספר כי הזוג הוא זה שחשב על הרעיון והיישום שלו בפועל היה לא קל מכיוון שבריידי יכול היה להישאר תלוי באוויר רק כחמש דקות לפני שיאבד את ההכרה, וזה בדיוק פרק הזמן שנדרש עבור הצלם כדי לייצר את השוט המושלם. כמו שאתם רואים, הלך לו לא רע.

אגב, החלק האירוני בסיפור הזה הוא העובדה שמשפחתו של סטיבי, שבשטח הבית שלה צולמה התמונה, עוסקת בציד איילים ביערות הסמוכים, ומי שהפך את התמונה למגה ויראלית היה דווקא עמוד פייסבוק של עמותה למען שמירה על האיילים שכנראה לא הכירה את הרקע של המשפחה בתחום ושמה לב בעיקר למשפט על השלט. מצחיק.

תמונת סייב דה דייט 6
ככה נראה הזוג המתוק כשבריידי לא תלוי הפוך באוויר

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...