פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמא הזאת מתעדת את ילדיה בסדרת תמונות אינטימית עוצרת נשימה

שרה מיאדמה היא צלמת ואמא לשני ילדים מוושינגטון (ארה"ב), שהחליטה לפני כמה חודשים להתחיל פרויקט צילום אישי ומגניב במיוחד בו היא מתעדת את חייה בפרויקט של 365 ימים. כחלק מהפרויקט היא מעלה בכל יום לפרופיל האינסטגרם שלה תמונה שמשקפת את החוויות של אותו יום שעבר עליה ועל משפחתה ביחד עם סיפור אישי. הפרויקט הזה הוא סוג של יומן פוטוגני שמתעד את שלבי הגדילה של ילדיה והשינויים שעוברים על המשפחה כולה שישאר איתם כמזכרת נפלאה מהתקופה הזאת בחיים.

שרה, נשואה לבעלה אוסטין, מגדירה את עצמה כאמא במשרה מלאה וצלמת במשרה חלקית. היא בעיקר מתפרנסת מצילום חתונות וצילומי משפחה ובעלה הוא סטודנט להנדסה. לשניים יש שני ילדים קטנים ופוטוגניים ברמות אחרות, לוסיל (לו לו) בת 3.5 ואברהם בן 1.5.

1

השניים החליטו לאחרונה לגור בבית קטן ופונקציונלי על גלגלים, וזה מתוך רצון לחיות בצורה פשוטה וחסכונית יותר. התהליך של המעבר והקמת הבית הקטן שלהם מתועד בבלוג של שרה וכמו כן היא גם משתפת את העוקבים שלה בחוויות המעבר שלהם לבית האוטובוס שלהם. כמו שאתם בטח יכולים להניח, יוצא להם הרבה פעמים לצאת לטיולים עם הילדים במרחבים הפתוחים של וושינגטון.

ריכזנו בפוסט 30 תמונות נהדרות מפרויקט 365 הימים שלה ואנחנו ממליצים לכם גם לבקר בפרופיל האינסטגרם שלה על מנת ליהנות מתמונות נוספות (לינק בסוף הפוסט).

28

כפי שתוכלו לראות בסדרת התמונות, שרה היא כשרון טבעי, והתמונות שלה עוצרות נשימה. כאילו לא די בשילוב המנצח בין שני הילדים זהובי השיער לשלל בעלי החיים והטבע, כשרון הצילום של האם המשתמשת בתנאי הסביבה ובאור וצבעים טבעיים שם את החותמת הסופית על כך שמדובר באחת מסדרות התמונות היותר ויראליות ומושכות עין שראינו לאחרונה.

24

2

18

3

11

20

17

23

4

5

6

26

7

8

9

10

27

12

13

14

15

16

19

21

22

25

וזאת שרה, האמא הכישרונית של שני הזאטוטים, וזאת שצילמה את כל התמונות בפוסט.

78

לתמונות נוספות היכנסו לפרופיל האינסטגרם של הצלמת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...