פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

סמסונג לועגת באכזריות להשקה הכושלת של אפל ואייפון 6 בסדרת סרטונים מעולים

החידושים של האייפון 6 והאייפון6+ שיצאו הרגע מהתנור מאד מרגשים. באמת. הם ריגשו גם בעבר, כשסמסונג הציגו כמעט את אותם החידושים בגלקסי 5, או אפילו לפני זה, כשLG חשפו פיצ'רים זהים בנקסוס 4.

אז בזמן שכולם בערך משתתפים בחגיגת האפלמאניה ונותנים לאייפון החדש פרסום חינם, בסמסונג החליטו להשיב מלחמה. נכון, המלחמה (הצודקת) שלהם על להוכיח שהם היו כאן קודם טיפה משעממת ובטח שלא סקסית כמו ההשקות של אפל – אבל לפחות היא מצליחה להיות משעשעת.

בסדרת סרטונים חדשה תחת הכותרת  #NoteTheDifference (כן, זה משחק מילים על הסלוגן המפורסמת של אפל), סמסונג מפרסמת את ה-NOTE4 באמצעות המון עקיצות ולעג לכשלים של אפל: מהסטרימינג המקרטע בהשקה, דרך גודל המסך, חלונות מולטיטסקינג, עט סטילוס, טעינה מהירה ועד לשעון ה"חדשני".

כוכבי הפרסומות הם שני גיקים שלבושים בצורה דומה באופן מחשיד לעובדים באפל-סטור, ה"ג'יניוסים" , ואיך לומר זאת בעדינות – הם יוצאים פה די אהבלים.

אז הנה ששת הסרטונים, מסודרים לפי הסדר שבו אלוהים התכוון שתראו אותם. סתם, בסדר שסמסונג קבעו ושמתחיל – באופן לא מפתיע – בסרטון שלועג בצורה אכזרית לסטרימינג העלוב של אירוע ההשקה.

 

1. הלייס סטרים התקוע של אירוע ההשקה ברשת


 

2. המסך הגדול ה"חדשני" של אפל


 

3. לחיי חלונות מרובים


 

4. החוסר בעט החכם


 

5. הסוללה


 

6. וכמובן: השעון החכם החדש


 

באמצעות: GeekTime

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...