פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

להורים האלה נמאס שהילד שלהם לא מוכן לצחצח אז הם הפתיעו אותו עם מכתב גאוני מפיית השיניים

צחצוח שיניים היא ללא ספק אחת הפעולות החשובות הכי מטרידות שיש לחיים הללו להציע לנו. לא משנה בני כמה אתם, מאיזה מוצא, או מה צבע העור שלכם, גם אתם ודאי עשיתם חיים קשים להורים שלכם בכל פעם שהתבקשתם לצחצח שיניים כשהייתם קטנים, ויותר מכך, סביר להניח שגם היום, כשאין לכם בוס על הראש, אתם עדין חושבים לוותר על הצחצוח כי "רק פעם אחת, מה כבר יקרה" למרות שאתם מודעים לחשיבות העניין.

סאם וורן, ילד בן 8 שמתגורר עם משפחתו בלונדון, שונא גם הוא לצחצח שיניים ולאחר שהוריו התייאשו מהמלחמה היומיומית איתו, הם מצאו דרך יצירתית ומצחיקה במיוחד לגרום לקטנצ'יק שלהם להפסיק להתנגד ולהתחיל לצחצח שיניים בקביעות וביוזמתו מבלי שיצטרכו לפקוד עליו לעשות זאת.

מכתב מפיית השיניים 4

לאחרונה, נפלה לסאם אחת השיניים. כידוע, ילדים קטנים זוכים למתנה או לדמי כיס בחסות "פיית השיניים" בכל פעם שנופלת להם שן. גם הפעם דאג סאם להציב את השן שלו מתחת לכרית בציפייה למצוא את הכסף המיוחל בבוקר. אלא שבמקום מזומנים, חיכה לילדון מכתב מפתיע מפיית השיניים.

הנה המכתב המלא לפניכם (לגרסה המקורית באנגלית)

מכתב מפיית השיניים

כצפוי, המכתב המשעשע והחינוכי אותו פרסם האב בפרופיל הטוויטר שלו הפך ללהיט ברשת כשהורים רבים מפרגנים ומודיעים שיאמצו את הרעיון וינסו גם הם להתנות את בואה של פיית השיניים בצחצוח יומיומי יעיל ונכון.

בין עשרות אלפי התגובות והשיתופים, צצה גם תגובה אחת מפתיעה במיוחד, של חברת קולגייט.

מכתב מפיית השיניים 3

אבא של סאם עדין לא עדכן בהתפתחויות מאז שבנו קיבל את מכתב ההתראה ממוסד פיית השיניים, אבל אנחנו בטוחים שסאם החמוד מקפיד לצחצח מדי יום כעת, הכל כדי שתזרים המזומנים מהפייה, זה שמשמש אותו כדמי כיס, לא ייפסק לעולם, או לפחות עד שאחרונת השיניים שלו תיפול.

והנה המכתב המקורי:

מכתב מפיית השיניים 2

באמצעות: Bored Panda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...