פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

דוגמניות בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד מככבות בסרטון בטיחות חדש של אייר ניו-זילנד

לחברת התעופה הלאומית של ניו זילנד, Air New Zealand, יש היסטוריה ארוכה של הצלחות בגזרת הסרטונים הויראלים ברשת. במקום לשעמם את הנוסעים שלהם עם סרטוני בטיחות שגרתיים ומשעממים בתחילת הטיסה, בחרו שוב באייר ניו זילנד לחדש ולהפתיע את לקוחותיהם, והפיקו סרטון בטיחות מקורי וסקסי במיוחד.

אם בשנה שעברה היה זה סרטון שכלל מחווה לשר הטבעות שזכה לעשרות מליוני צפיות ביוטיוב, השנה בחרו בחברת התעופה קונספט מעט שונה, והחליטו לייצר מיני פרובוקציה כשגייסו למשימה ארבע דוגמניות יפהפיות שמככבות בגליון בגדי הים השנתי של מגזין ספורטס אילוסטרייטד הנחשב, כחלק מסרטון "בטיחות בגן עדן, שלהם.

בטיחות 1

כמובן, אין בעיה עקרונית עם שיתוף הפעולה המשעשע הזה, אך סרטון כזה עלול בקלות לגרור טענות לסקסיזם, חיפצון של נשים, ושאר הקריאות המוכרות שגוררי םאחריהם קמפיינים מהסוג הזה. אולם, למרות המלכודת המסוכנת, הצליחו לייצר באייר ניו זילנד סרטון מוקפד ולא רע בכלל, שלא מרגיש סליזי או בוטה מדי, ובעיקר גורם לצופה לאוירה של חופשה, שמש, וסתלבט.


ממש במקרה, לפחות על פי הנאמר בסרטון, חוגג גליון בגדי הים של ספורטס אילוסטרייטד 50 שנה, סיבה טובה לגרום לדוגמניות היפות להדגים את היופי שבבטיחות. בסרטון תוכלו למצוא את הדוגמניות קריסטי ברינקלי, ג'סיקה גומז, כריסי טיגן, האנה דיויס ואריאל מרדית', כשהן שולטות היטב בחומר ולא שוכחות אף אחת מהוראות הבטיחות החשובות במטוס, והכל עם קריצה והומור.

ביומיים שחלפו מאז שפורסם, צבר הסרטון מעל חצי מליון צפיות, נתון בהחלט לא רע, שאמנם לא מתקרב לסרטון מהשנה שעברה, אבל היה מתקבל אצלינו באהבה גדולה אם היה מחליף את סרטון הביטחות של אל על. רק אומרים.

  בטיחות 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...