מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לפני סקס עושים צ'ק אין

איפה עובר הגבול בין שיתוף, לשיתוף יתר?  מיום ליום, הולך וגובר הרושם כי איבדנו לחלוטין את הפרטיות שלנו, ואנחנו עושים זאת לחלוטין מבחירה. קמפיין חדש מנסה לבחון את הגבולות הללו, בצורה אלגנטית מקורית  ומדליקה. ארגון PPGNW האמריקאי, פיזר לאחרונה כ 60 אלף קונדומים ממותגים, הנושאים קוד QR על גבם ברחבי מדינת וושינגטון. סריקה של קוד ה- QR הובילה את בעלי הקונדום לאתר נחיתה בו ניתן לבצע check in ולשתף את העולם לאחר השימוש בקונדום.

מטרת הקמפיין היא כמובן עידוד קיום יחסי מין בטוחים עם אמצעי מניעה, והוא נוצר כחלק משבוע המודעות לסקס בטוח שהתקיים בסוף חודש פברואר האחרון. הגימיק בדמות קונדום QR התפשט (בחירת מילים מצחיקה) והפך להצלחה גם מחוץ לוושינגטון, כאשר אתר הנחיתה זכה למעל 60000 ביקורים ולכמעט 5000 אנשים שביצעו check in ודיווחו על קיום יחסי מין בטוחים, בין היתר בישראל, באיראן, בלונדון ובמקומות רבים נוספים.

את פעולת הצ'ק אין ניתן לבצע דרך הסמארטפון או אתר האינטרנט, כך שאתם לא חייבים לשים את ידכם דווקא על אחד הקונדומים הממותגים. התהליך הוא פשוט ומאפשר לשתף אינפורמציה מצחיקה לגבי הסקס. כותבים את שם העיר והמדינה בה התקיים הסקס וממלאים את שאר הפרטים הכה חשובים: מאיזה מין היה הפרטנר, האם אתה לובש קונדום באופן קבוע, וכמובן – איך היה הסקס? בסיום לוחצים על check in וזוכים לראות את המפה המלאה של כל האנשים שדיווחו על סקס ברחבי העולם.

"העניין הוא לא להשוויץ בחיי המין שלך, וכמה אתה נמר במיטה" אומר נתן אנגברסטון, מיוצרי הקמפיין. "גם אם אינך מעונין לשתף את האינפורמציה, אתה יכול להיחשף לכמות האנשים הרבה המשתמשת באמצעי מניעה, בדיוק כמוך". כמובן שכל הפרטים שתמסרו נשארים בעילום שם, ומלבד העובדה שברחבי העולם ידעו כעת שבמיקום הפיסי של המעדכן התקיימו יחסי מין, לא ניתן לדעת דבר על הגולשים.

קליק לאתר הנחיתה. לא לרמות! אל תמלאו פרטים, אם לא באמת שמתם קונדום. צפו בכתבה מתוך אתר mashable. בתמונה מטה: קיימתי סקס בראשון לציון. הידד.

תנו לנו לייק בפייסבוק!

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...