פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

האמא הזאת הופכת את השירבוטים של בתה בת ה-3 לציורים מופלאים

בסתר לבם, וגם אם הם לא יודו בכך, הורים רבים חולמים שהילדים שלהם יעסקו בתחום בו הם עוסקים וימשיכו את המורשת שלהם. לכן, כאשר המאיירת והציירת הקנדית רות אוסטרמן ילדה את איב, הבת הבכורה שלה, היו לה חלומות רבים על שיתופי פעולה עתידיים בינה לבין ביתה בתחום האמנות והציור. לשמחתה הרבה, החלום שלה התגשם מהר מאוד ולמרות שאיב המתוקה בסה"כ בת 3, במהלך השנה החולפת הספיקו השתיים לייצר ארסנל מרשים של ציורים מופלאים שמתחילים כולם בדמיונה של איב ומסתיימים עם הכישרון של רות.

בעוד הורים רבים מתלבטים מתי יהיה זה הזמן הנכון לזרוק לפח את "יצירות האמנות" המקושקשות שיוצרים ילדיהם הקטנים בגן ובבית, אמא רות מצאה דרך נפלאה לפתח את יכולות הציור של הבת שלה, ובמקום להגיד "איזה יופי" ולתלות את הציורים שהיא יוצרת על המקרר במטבח לפרק זמן מוגבל, החליטה לשתף אתה פעולה ולהפוך אותה לשותפה שלה. איך זה עובד? מאז שהיתה בת שנתיים, איב מציירת על נייר שרבוטים וקשקושים באמצעות טושים וצבעי מים וכאשר היא מסיימת את החלק שלה, היצירה עוברת לידיה של רות, שמשפצת אותה ומעניקה לה את הגימור הסופי.

שירבוטים הופכים לציורים 21

"אני משתדלת לעבוד במהירות ולתת לדמיון והספונטניות להפוך לאלמנטים המרכזיים בציור, במקום לחשוב יותר מידי ברצינות. בצורה הזאת אני יכולה לעודד את התרומה של איב לציורים בלי לתת לכל העניין תחושה שמדובר בעסק למבוגרים" מספרת רות ומוסיפה: "כמו שפאבלו פיקאסו אמר 'לפעמים זה לוקח חיים שלמים לדעת לצייר כמו ילד', ואני מרגישה שהתברכתי בכך שהילדה שלי מאפשרת לי לצייר מבעד לעיניים שלה ולהיזכר איך זה מרגיש לצייר כמו ילד".

חלק מהציורים שיוצרות רות ואיב מוצעים למכירה באתר Etsy, כאשר רות מבטיחה כי כל ההכנסות מועברות לחיסכון עבור לימודים אקדמאים לאיב בעתיד. את תהליך היצירה של מרבית הציורים המשותפים של האם והבת תוכלו למצוא בשלל סרטונים מקסימים בערוץ היוטיוב של רות.

שירבוטים הופכים לציורים 1

שירבוטים הופכים לציורים 2

שירבוטים הופכים לציורים 3

שירבוטים הופכים לציורים 4

שירבוטים הופכים לציורים 5

שירבוטים הופכים לציורים 6

שירבוטים הופכים לציורים 7

שירבוטים הופכים לציורים 8

שירבוטים הופכים לציורים 9

שירבוטים הופכים לציורים 10

שירבוטים

שירבוטים 2

שירבוטים הופכים לציורים 12

שירבוטים הופכים לציורים 13

שירבוטים הופכים לציורים 14

שירבוטים הופכים לציורים 15

שירבוטים הופכים לציורים 16

שירבוטים 5

שירבוטים הופכים לציורים 23

שירבוטים הופכים לציורים 24

שירבוטים 3

שירבוטים הופכים לציורים 11

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...