פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

השעון המעורר הגאוני הזה מכריח אתכם לקום מהמיטה כדי לגרום לו להפסיק לצלצל

מכירים את זה שהשעון המעורר שלכם מצלצל ומעיר אתכם בבוקר אבל במקום לקום ואתם בוחרים לשים אותו על נודניק שוב ושוב עד שאיכשהו אתם מתעוררים וקולטים שכבר עבר שבוע? אם עניתם "כן", אז ההמצאה הבאה היא בדיוק מה שאתם צריכים בחיים שלכם על מנת להתעורר ולקום בזמן וללא צורך בנודניקים.

הכירו את ראגי, המצאה חדשה שמכה גלים ברשת בימים האחרונים. במבט ראשון זה נראה כאילו מדובר בשטיחון רצפה פשוט אך למעשה, מדובר בשעון מעורר מתוחכם, עם רמקולים מובנים וחיישנים שמכבים את הצלצול שלו רק כאשר עומדים על השטיחון למשך 3 שניות.

מעבר לכך שהשטיחון הזה מכריח אתכם לעמוד מחוץ למיטה על מנת לכבות אותו הוא גם מתגמל אתכם בסיום התהליך עם משפטי מוטיבציה מתחלפים משעשעים במיוחד (במבטא של ארנולד שוורצנגר למשל), כדי שתרגישו טוב עם העובדה שנאלצתם לקום מהמיטה.

1.1

אם גם אתם חושבים שזה רעיון אדיר שיכול עזור לכם לקום בבוקר תוכלו למצוא אותו בהזמנה מוקדמת בפרויקט הקיקסטארטר שלו, שנפתח לפני כשבוע במטרה לגייס סכום של 50,000$ ועבר את הסכום הזה בתוך 5 ימים. המחיר בהזמנה המוקדמת הוא 79$ (לא כולל עלויות של שילוח), רק קחו בחשבון שעל פי הערכות החברה, הצפי להגעת המוצר אליכם הביתה הוא ספטמבר 2016, כך שעד אז אתם צפויים לרשום עוד כמה איחורים טובים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...