פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

צפו: המפרסמים חוגגים על התחת של התינוק המלכותי

לאחר תשעה חודשים של ההריון הכי מתוקשר בהיסטוריה של המין האנושי בכלל והממלכה האנגלית בפרט, הגיח סוף סוף בשעה טובה לאויר העולם התינוק המלכותי החדש, בנם של הנסיך וויליאם ואשתו קייט מידלטון.

הרך הנסיכותי החדש, ששמו עדין לא ידוע, הוא השלישי בתור לרשת את כס המלוכה אי שם בעוד אי אלו עשרות שנים כשרובינו כבר נתפגר, כמובן, בהנחה שהוד מעלתה המלכה אליזבת תועיל בטובה לצאת להפסקת תה ארוכה ולפנות לבנה צ’ארלס את כס המלוכה.

עבור הממלכה הבריטית הצהובה, שכל כך אוהבת להתעסק בענייני בית המלוכה, מדובר כמובן בשבוע חגיגי במיוחד, ובסיבה נהדרת למסיבות, תהלוכות וחגיגות בניחוח מונרכי, אך יותר מכל, מדובר בהזדמנות פז ובסוג של מכרה זהב עבור בעלי העסקים והמפרסמים, שבצעדים שיווקיים פשוטים יכולים גם הם לעלות על עגלת התינוק המלכותית ולגזור קופון על חשבון הרך הנולד.

34250
שקיות הקאה מלכותיות לנשים בהריון

כצפוי, ובהתאם לנאמר בפסקה הקודמת, קמפיינים פרסומיים רבים חיכו בסבלנות על המדף עד רגע הלידה המיוחל, וכשזה הגיע סוף סוף, יצאו לאויר העולם, ומשתמשים בלידה המתוקשרת כדי לקדם ולהגדיל מכירות של בתי עסק שונים ומשונים, החל עסקים קטנים ולא מוכרים ועד מותגי ענק כמו עוגיות אוראו וקוקה קולה.

ריכזנו עבורכם כמות נכבדת ביותר של פרינטים, מודעות פרסומת ופרסומות שיצאו ביומיים האחרונים מאז פורסמה ההודעה על הלידה של מידלטון. ויש אפילו נציגות ישראלית. שתפו, הפיצו וזכרו: אמא שלכם היא לא מלכת אנגליה? הלידה שלכם לא מעניינת אף אחד.

Krispy Kreme- סופגניות לתינוק המלכותי
34248

שששש…. אל תעיר את התינוק – ספר ילדים
34257

אוראו oreo – תוספת מתוקה לחלב המלכותי לתינוק
BPzWs6ECUAA7kvT

The SUN
future_rulers_aotw

The Times
royal_delivery_aotw

מגנום – Magnum
image_9

Johnson & Johnson
image_11

Warburtons
warburtons_bun is done

Coca Cola
colaimage

Jelly Babies
Baby1

Marks & Spencer
111112

Air New Zealand
nza

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...