פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: זה מה שקרה כשהבן של רונאלדו פגש את מסי

לאו מסי וכריסטיאנו רונאלדו הם שני שחקני הכדורגל הטובים בעולם ובהתאם לכך, גם היריבות הספורטיבית ביניהם ובין הקבוצות שלהם, ברצלונה וריאל מדריד, היא מהגדולות ביותר בעולם הספורט. לאורך השנים אמנם לא נרשמה תקרית ישירה כלשהי בין השניים, אבל אחד התחביבים הגדולים של התקשורת הוא לנסות וליצור תחושה שהשניים הם אויבים גדולים ומרים.

שלשום (שני) נערך בשווייץ טקס פרסי הכדורגל של פיפ"א שגולת הכותרת שלו היא חלוקת פרס "כדור הזהב" לשחקן הכי טוב בעולם. כמו בכל שנה, לקו הסיום הגיעו מסי ורונאלדו, אולם נקודת  השיא של הערב לא נרשמה ברגע ההכרזה על הזוכה, אלא דווקא כמה שעות לפני, מאחורי הקלעים, ברגע קסום במיוחד. (התרגום בפסקה מתחת לסרטון)

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

בסרטון הנפלא הזה שפורסם הלילה ניתן לראות את רונאלדו והפמליה שלו שכוללת גם את הבן המתוק שלו, יושבים מאחורי הקלעים וממתינים לפתיחת הטקס, כשלפתע נכנס לחדר גם לאו מסי שגרם התרגשות רבה לרונאלדו ג'וניור, בן 4.5 בסה"כ. אם חשבתם שהאב המאוכזב יכסה את עיניו של הבן ויפליק לו בטוסיק לאור האהדה ליריבו המושבע, אתם כמובן טועים לחלוטין.

רונאלדו המחויך שלח את בנו לדבר עם מסי שמצדו חייך, אמר "שלום" לקטנצ'יק והוסיף לטיפה על שערו. הילד המתוק נראה נבוך ומתבייש ואז מגיע הרגע המקסים של הסרטון כשרונאלדו הסביר: "הוא רואה סרטונים שלנו באינטרט, והוא לא מפסיק לדבר עליך" ומיד אחר כך פונה לבנו ומוסיף: "עכשיו אתה מתבייש?", לקול צחוקם של הנוכחים בחדר. ללא ספק, מפגן ספורטיביות נהדר שאוהדי הכדורגל לא ישכחו הרבה זמן.

בטקס עצמו אגב, זכה רונאלדו בכדור הזהב בפעם השנייה ברציפות, אחרי שליטה של מסי בארבע השנים שלפני. לפני שאתם רצים לשבח את שניים על הפרגון והאהבה ההדדית מאחורי הקלעים, דעו שלאחר סיום הטקס, נחשפו גם התוצאות של הצבעה על הזוכה בכדור הזהב בה מאות כדורגלנים ומאמנים התבקשו לבחור את 3 הכדורגלנים הטובים בעולם לדעתם, וממש כמו שאתם מתארים לעצמכם, מסי ממש לא הצביע לרונאלדו שמצדו עשה בדיוק את אותו הדבר. יש גבול לכל תעלול.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...