פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הכפתור השחור הזה הוא לא סתם פריט אופנתי, הוא יכול להציל את החיים שלכם

כמעט עשרים שנים חלפו מאז חוקק בישראל "החוק למניעת הטרדות מיניות" אי שם ב-1998, ולמרות זאת עושה רושם שהמציאות עגומה מתמיד. אם לשפוט על פי המספרים הרשמיים, כל אישה בישראל תחווה בחייה הטרדה מינית לפחות פעם אחת, ואחת מתוך כל 3 נשים תחווה תקיפה מינית, כאשר לרוב, התקיפות הללו יתקיימו במרחב הציבורי.

לאורך השנים צצו לא מעט אפליקציות שמנסות לסייע לנשים במצבים מסוכנים מהסוג הזה, אלא שהתעסקות עם הסמארטפון והפעלת אפליקציה בשעת חירום נראית לפעמים כמשימה בלתי אפשרית שדורשת זמן יקר שלא ממש נמצא בהישג ידה של המותקפת. לכן, המכשיר החדש והמבריק הזה שפיתחה חברה בשם "roar for good", נראה כמו פתרון יעיל ולגיטימי שבאמת מסוגל להגן על נשים, וגם גברים, ברגעי מצוקה.

כפתור חירום 1

אז איך זה עובד? המכשיר המעוצב שזכה לשם "Athena" ונראה כמו אביזר אופנתי לכל דבר, הוא בעצם סוג של לחצן מצוקה, שכולל כפתור אחד עליו יש ללחוץ בשעת חירום. לחיצה ממושכת על הכפתור לפרק זמן של 3 שניות מפעילה אזעקה בעוצמה של 80 דציבלים, ובמקביל, שולחת באופן מידי הודעת SMS בתוספת מיקום לחברים הקרובים ובני משפחה שהוגדרו מראש באפליקציה התואמת. בנוסף, אם המצב לא מחייב אזעקה, ניתן  ללחוץ על הכפתור 3 פעמים ברצף, כך שישלחו מסרונים עם מיקום בלבד.

את המכשיר שגודלו קצת יותר ממטבע של חצי שקל, ניתן לענוד כשרשרת או לחילופין לחבר אותו לתיק, למכנס או לחולצה, על פי נוחות המשתמשת.

כפתור חירום 3

כפתור חירום 2

כפתור חירום 4

בכדי לגייס את הכסף הדרוש לשיווק המוצר, פתחו בחברה קמפיין מימון גולשים בתחילת נובמבר. כצפוי, לאור ההתלהבות הרבה מהמוצר, הצליחה החברה לגייס בתוך זמן קצר סכום של מעל 300 אלף דולרים, יותר מפי-6 מהסכום שנדרש עבורם מלכתחילה.

את כפתור הקסם הנפלא הזה שמגיע בצבעי שחור, זהב או כסף, תוכלו לרכוש כבר עכשיו במחיר של 79 דולר בלבד במכירה מוקדמת, ואם תעשו זאת אתם צפויים להיות הראשונים שיזכו לענוד אותו בעוד חודשים ספורים, באזור חודש מרץ 2016.

כפתור חירום 5

אגב, חוץ ממטרות רווח והגנה על נשים ברחבי העולם, החברה מבטיחה לתרום לפחות 10 אחוזים מהרווחים שלה למטרות חינוכיות כמו סדנאות משותפות לגברים ונשים שיעסקו בנושאי אמפתיה ומערכות יחסים בריאות בין המינים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...