פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

קשיש בן 82 שאיבד את טבעת הנישואין שלו לפני 3 שנים מצא אותה בתוך גזר שצמח בגינה

אם אי פעם יצא לכם לאבד טבעת, גם אתם ודאי יודעים כי משימת החיפוש אחריה היא על גבול הבלתי אפשרית, או כמו שאומר הפתגם הידוע, שקולה לניסיון "למצוא מחט בערימת שחט". כמובן, אם אבדן הטבעת התרחש מחות לבית, הסיכויים הופכים נמוכים הרבה יותר, אלא שלעיתים, ממש כמו בסיפור הבא, מתרחשים ניסים מופלאים שקשה להסביר אותם.

לפני כ-3 שנים, בזמן שעבד בגינת הירק בחצר הבית שלו, איבד גבר גרמני בן 82 את טבעת הנישואים שלו. האירוע המצער התרחש זמן קצר אחרי שהוא ואשתו חגגו את חתונת הזהב שלהם, וכפי שאתם יכולים לנחש, על אף העובדה שמדובר בסה"כ בחפץ עם משמעות סמלית ולא יותר מכך, הצער היה רב. כצפוי, החיפושים אחר הטבעת ברחבי הגינה העלו חרס, אך למרות זאת, אשתו של הגבר לא איבדה תקווה והבטיחה לו שיום אחד הטבעת תצוץ בחזרה.

השבוע, בזמן שעסק בקציר הגזרים ששתל בגינה, גילה הגבר הגרמני מחזה מפתיע שלא רואים כל יום. הטבעת האבודה, זאת שחשב שלא יראה יותר לעולם, התגלתה במלוא הדרה כשהיא תקועה על אחד הגזים שפשוט צמח לתוכה בתוך האדמה. בראיון לאתר הגרמני WDR, סיכם הגבר הקשיש את האירוע הביזארי במשפט אחד: "לפעמים אתה באמת קוצר את מה שאתה זורע".

טבעת על גזר 1

למרות הטוויסט המפתיע בעלילה, הסוף לא לגמרי שמח. לצערנו ולצערו של אותו גבר בר מזל, אשתו הלכה לעולמה לפני כחצי שנה ולא זכתה לראות את הסיפור מגיע לסיומו המתוק. ובכל זאת, הקשיש הגרמני זכה למתנה קסומה שהעניקה לו בחזרה זיכרון נוסף מאשתו המנוחה, כזה שאי אפשר לקנות בכסף.

טבעת על גזר 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...