פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

המהלך הבא של הדוגמנית היפנית העדינה והיפה הזאת עומד להפתיע אתכם בגדול

דוגמנית יפנית יפהפיה צועדת לכיוון המצלמה. היא מחייכת חיוך מסתורי ולאט לאט מתחילה לפשוט את עגיליה ואת השרשרת שעל צווארה, כשברקע מתנגנת מוסיקת קוקטיילים נעימה. היא אוספת את שיערה באלגנטיות לקוקו בלוף מתוק, ואז בלי שום התראה מוקדמת, משחררת צעקה ו… ובכן, זה בדיוק השלב בו אתם צריכים לצפות בסרטון כדי שלא נהרוס לכם את סופו.


פרסומות תוצרת יפן ידועות בהיותן מופרעות והזויות, אך בניגוד לפרסומות אחרות, הסרטון הזה דווקא עשוי הייטב, ואפילו יש לו סיום מפתיע והגיוני.

הדוגמנית המופיעה בסרטון היא רינה טאקדה, שחקנית יפנית, בסה"כ בת 22, ולא תאמינו, גם בעלת חגורה שחורה בקארטה ומומחית לאמנויות לחימה. רגע אחרי שהיא משחררת את הצעקה מפיה, היא מצליחה לשבור באמצעות ראשה בלבד חמישה עשר אריחים, כשלמרבה התדהמה, שום אפקטים מיוחדים לא בוצעו בצילומי הסרטון הזה, וכפי שתוכלו לראות בסרטון מאחורי הקלעים, הבחורה הקטנה והאלגנטית לא התקשתה לבצע את המשימה בטייק אחד, ולהוכיח שכמו שאומרים, הכל בראש.

המסר מאחורי הפרסומת, לאלה מכם שאינם דוברי השפה היפנית, הוא "זה תלוי איך אתה משתמש בראש שלך, זה תלוי איך אתה משתמש בכרטיס האשראי שלך", והיא כאמור מפרסמת את חברת Credit Saison חברה המפעילה כרטיסי אשראי ביפן. חוץ מהאריחים המנופצים, הפרסומת מנסה לנפץ גם סטיגמות מגדריות לגבי נשים, ובהחלט מצליחה להפתיע את הצופה הממוצע שממש לא מוכן למהלך העצמתי של הדוגמנית העדינה. בקיצור, שווה הצצה.

מאחורי הקלעים של צילומי הסרטון, כולל שבירת האריחים:יפנית

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...