פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

10 דרכים יצירתיות ומגניבות לשימוש במיטות תינוק שכבר אין לכם צורך בהן

כל מי שהפך הורה לילדים יודע שהאושר הגדול הזה מביא עמו כמות גדולה מאוד של הוצאות. בתור הורים, אנחנו רוצים את הכי טוב עבור הילדים שלנו ומשתדלים לרכוש עבורם את המוצרים הכי טובים והכי איכותיים אלא שכמו שכל הורה למד על בשרו, הזאטוטים המתוקים שלנו גדלים בקצב מסחרר וחלק גדול מהפריטים שאנחנו רוכשים עבורם הופכים לא רלוונטיים תוך חודשים ספורים ושוכבים אצלנו בבית ללא שימוש.

אחד הפריטים היקרים הללו הוא העריסה, מיטת התינוק הראשונה שמשמשת את הילדים שלנו בשנים הראשונות לחייהם. ובכן, מסתבר שאותה עריסה חסרת שימוש, שחלק גדול מאיתנו זורקים לפח או מאכסנים בבוידעם, יכולה לשרת אתכם ההורים גם אחרי שסיימה את תפקידה המקורי.

אספנו עבורכם 10 דוגמאות נהדרות לדרכים בהן תוכלו, עם מעט השקעה ויצירתיות, להפיק תועלת חדשה מ אותן מיטות תינוק שיצאו לפנסיה, ולהפוך אותן לשלל פריטים דקורטיביים ושימושיים מהם תוכלו ליהנות עוד כמה שנים נוספות.

ספסל גינה

באמצעות כמה חיתוכים פשוטים תוכלו להפוך את מיטת התינוק לספסל גינה יפהפה ודקורטיבי שאפשר לשים בחצר, או אפילו ליד הכניסה לבית, אם יש לכם מקום פנוי.

מיטות ילדים 1

פינת משחקים

ילדים מאוד אוהבים לבנות לעצמם מבצר או אוהב בחדר ולשחק בתוכם, לכן, במקום אלתורים הכוללים שמיכות כיסאות והרבה בלגאן, אם מיטת התינוק שלכם לא בשימוש תוכלו להפוך אותה לפינת משחקים מגניבה ומקורה לילדים והם יהנו מכל רגע.

מיטות ילדים 2

שולחן עבודה

כמה מניפולציות קלות לביצוע, ומיטת התינוקות הישנה יכולה להפוך בקלות לשולחן מקסים שהילדים ישמחו לשבת לידו ולצייר, לקשקש ולהכין את עצמם לקראת הלימודים בבית הספר.

מיטות ילדים 3

לוח גירים מחיק

קצת יותר קשה לביצוע, אבל אם אתם יצירתיים מספיק, תוכלו להפוך את דופן המיטה ללוח מחיק עבור הילדים או עבורכם. על מה שצריך לעשות זה לחתוך את הדופן ולרכוש ציפוי מתאים.

מיטות ילדים 4

ראש מיטה

הילדים גדלו ועברו למיטה חדשה של ילדים גדולים? תוכלו להשתמש בדפנות המיטה הראשונה שאינה בשימוש כדי להופך אותם לראש מיטה נוסטלגי ומקסים עבור המיטה החדשה.

מיטות ילדים 5

שולחן

אחרי כמה חיתוכים ושינויים במבנה המיטה, תוכלו להפוך אותה בקלות יחסית לשולחן עליו תוכלו להניח עדניות, כלי נוי, או כל פריט דקורטיבי אחר.

מיטות ילדים 6

גדר הפרדה לתינוקות או לכלבים

אם יש לכם צורך בגדר הפרדה תוחמת בבית כדי למנוע מכלבים או תינוקות להגיע למקומות שהם לא צריכים לבקר בהן תוכלו להשתמש בסורגים או בדפנות של מיטת התינוק הישנה.

מיטות ילדים 7

מתלה רב שימושי

מיטת התינוקות הישנה יכולה להפוך למתלה דקורטיבי מגניב עליו ניתן לשים בגדים, מגבות מטבח, מגזינים, תכשיטים, או כל דבר אחר.

מיטות ילדים 8

מעמד כלי מטבח

יש לכם עודף כלי מטבח ופחות מדי מקום לשים אותם? כך תהפכו את דפנות מיטת התינוק הישנה למתלה מעולה לסירים, מחבתות ושאר כלי המטבח שלכם.

מיטות ילדים 9

מיטת קומותיים

יש לכם שני ילדים, קטן וגדול יותר? התינוק יכול לישון במיטת התינוק המקורית של האח הגדול, והוא יכול לזכות במיטה בוגרת יותר ממש מתחת, ועל הדרך להרגיש כמו מבוגר אחראי.

מיטות ילדים 10

באמצעות: Bright side

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...