פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת שיחזרה תמונות של חברי ילדות שלה 17 שנים אחרי סיום הלימודים כדי להראות איך אנשים משתנים עם השנים

אם עברו מספיק שנים מאז ימי התיכון שלכם, ייתכן וגם אתם מצאתם את עצמכם באירוע המפוקפק המכונה גם "פגישת מחזור". בגדול, האירוע הזה כולל בדרך כלל לא מעט רגעים מביכים, מפגשים עם אנשים שבחרת מיוזמתך לא לראות יותר לעולם ומבליחים שוב לכמה שעות לחיים שלך, מורים שנראים בדיוק אותו הדבר וכמובן, גם ההיא עם המצלמה שרוצה לעשות סלפי עם כולם. אולם, במפגש המחזור של ג'וזפין סיטנפלד, צלמת בת 37, התווסף אלמנט מגניב  שיצר אווירה מיוחדת ונוסטלגית במיוחד.

בשנת 2000, עם סיום הלימודים שלה, צילמה ג'וזפין סדרת פורטרטים של חבריה לקולג' כדי להשאיר לעצמה מזכרת מהאנשים שליוו אותה בשנים היפות שלה. בסופו של דבר החיים נמשכו והתמונות שצילמה אז מצאו את עצמן מעלות אבק בתוך ארגז בבוידעם. לקראת מפגש המחזור, ג'וזפין נזכרה בקיומן של התמונות והחליטה לנסות ולשחזר אותם עם שאר החברים, 17 שנים אחרי שצולמו במקור.

כפי שתוכלו לראות בסדרת בתמונות הבאה, התוצאה הסופית ממש מגניבה, ואפשר לגמרי לראות את ההשפעה של 17 שנים על המראה החיצוני – לפעמים לטובה, ולפעמים פחות. אגב, בין חבריה של ג'וזפין אפשר למצוא גם את אלי קמפר, אחת מכוכבות הסדרה "המשרד", שהגיעה גם היא למפגש ושחזרה את התמונה הישנה שלה. הנה כל התמונות לפניכם, כולל שמות המצולמים כדי שתוכלו לשמור אתם על קשר עד הפגישה הבאה.

אלי קמפר ("המשרד"), שלמדה גם היא ביחד עם ג'וזפין הצלמת

ג'וזפין (הצלמת)

לארי

אנה

אולימפיה

ראיין וטנלי

קרייג, דניס, איימי וג'ק

בקי

כריס

אברלין

סופי

אית'ן

כריס, קונור, סאם וסת'

קייטי ואמנדה

איילי

אן

ג'ס

אית'ן, אלי וכריסטינה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...