פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אז מי עומד מאחורי קמפיין הדיאודורנטים המסריחים?

לפני כשבועיים סיפרנו לכם על קמפיין חדש ומסקרן, אשר הציג באמצעות שלטי חוצות וקד"מ מוצר חדש ולא ממש הגיוני, דאודורנט העונה לשם Spacer בסדרת ריחות מצחינים ביניהם "בואש מצוי" לגבר ו"שום טבעי" לאישה. לכולנו ברור היה שככל הנראה לא מדובר באמת בסדרת דאודורנטים חדשה שסביר שאיש לא ירכוש, אלא בקמפיין טיזרים כלשהו, המנסה לקדם מטרה לא ברורה.

הגולשים ברשת העלו ספקולציות רבות לגבי הגוף שעומד מאחורי הקמפיין שיצר משרד הפרסום Respect, החל מקידום קרון שקט של הרכבת וכלה בדאודורנט מתחרה למותג AXE. והשבוע נחשפה התשובה: מדובר בקמפיין של רכבת ישראל הכולל מסרים שיהפכו את חוויית הנסיעה  ברכבת לנעימה ומהנה יותר.

page1

קמפיין החשיפה כולל סדרת מודעות הנושאות את המסר: "ברכבת לא צריך Spacer. כשנותנים ספייס, כולם נהנים מהדרך" במגוון וריאציות שונות בהתאם להתנהגויות השונות. ברכבת ישראל מבקשים מהנוסעים לא להניח רגליים על המושבים ולתפוס מקום שמישהו אחר יכול לשבת בו, לא להידחף, לתת לנוסעים לרדת מהקרון ורק אח"כ לעלות, להתפרס על פני הרציף כדי למנוע צפיפות, לדבר בנייד בקול נמוך ולשמוע מוזיקה עם אזניות בלבד.

אין ספק שהיוזמה מבורכת והנסיעות בתחבורה הציבורית יכולות להיות נעימות וחיוביות יותר, אם כולנו ננהג בכבוד אחד לשני ניתן ספייס איש לרעהו.

gallery-img1 gallery-img2 gallery-img3 gallery-img4  page2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...