מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מתיחה הזויה: נהיגת המבחן הסקסית של רנו

לפני כשבועיים, סיפרנו לכם כאן על מתיחת נסיעת המבחן שהפכה לסיוט של פפסי, במסגרתה נמתחו אנשי מכירות בסוכנות מכוניות, כאשר נהג אלמוני, שהוא במקרה גם אלוף עולם בנאסקר, לקח מכונית שברולט לנסיעת מבחן, וכמעט וגרם לסוכני המכירות התקף לב. כעת, בצירוף מקרים, או שלא, מסתמן כי מתיחות נהיגת המבחן הופכות להיות טרנד, כשביצרנית המכוניות רנו, הפיקו צמד סרטונים דומה.

אז מה על הפרק הפעם? בסוכנות המכירות של רנו הזמינו מספר נהגים לנסיעת מבחן, כאשר הפעם הנמתחים הם הנהגים עצמם. במערכת הסאונד של הרכב הותקן כפתור מיוחד בשם "Va Va Voom", כאשר במהלך הנסיעה, כאשר הנהג עצר באחד הצמתים, הודיע לו איש המכירות כי זהו זמן מצויין לנסות את הכפתור החדש.

רנו נהיגת מבחן 2

בדומה לקמפיין הכפתור האדום הפופולארי, גם במקרה הזה לחיצה על הכפתור הובילה לסדרת התרחשויות מוזרות, בסיטואציה שנראתה כאילו נלקחה מסרט. אל מול הרכב הופיע זוג, כשברקע תפאורה רומנטית של העיר פריז וסוחרים פריזאים מקומיים המציעים פרחים ובאגטים, בסצנה רומנטית צרפתית מקסימה. אולם, במהרה, התחלף הזוג הרומנטי בחבורת רקדניות סקסיות להחריד בלבוש מינימלי, שהחלה לרקוד מסביב לרכב המבחן. כמובן, הנהגים היו המומים ותהקשו להתרכז לנוכח המופע המוזר שהתגלה בפניהם.


לפני שאתם צועקים "סקסיזם", ואפילו בצדק מסוים, חשוב לדעת שלסרטון הזה יש גם גרסה נשית, בה הוחלפו הרקדניות הסקסיות בגברים חטובים ושריריים, וכמובן, עם מעט מאוד בגדים. לא ברור מה בדיוק ניסו להשיג ברנו בצמד הסרטונים הללו שמהווים מתיחה חביבה ותו לא, ולא ממש מעבירים מסר שיווקי כלשהו שבאמת קשור לדגם המכונית אותו הם מנסים לשווק. בכל אופן, הרשת הרוויחה עוד צמד סרטונים ויראליים, בינוניים שהרעש היחיד שיעשו הוא כנראה סביב נושא החפצת נשים.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...