פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

דוגמן לוהט בארצות הברית: יואל וייסהאוס חסיד סאטמר

כשמדובר בהפקות אופנה, אפשר תמיד לצפות ללא צפוי. בגדים מוזרים, דוגמנים ודוגמניות אקזוטיים, סט צילומים משונה, אביזרים לא ממש קשורים וכדומה. ובכן, ככה לפחות זה מרגיש מזוית הראייה השטחית והגברית שלי שאין לה ולו נגיעה לעולם האופנה. אולם, לא בכל יום זוכים לראות מחזה מוזר שכזה.

חברת האופנה האמריקאית 'אמריקן אפרל (סניפים גם בישראל), חברת שלא בדיוק נחשבת לשמרנית או מזוהה עם ציבור דתי, החליטה לצאת במהלך הזוי ומוזר כאחד, ולהשתמש בדוגמן חרדי, בחור בשם יואל וייסהאוס, על מנת לקדם את הקולקציה החדשה שלה. וייסהאוס בן ה-32 משתייך לחסידות סאטמר והוא סטודנט באוניברסיטת ניו ג'רזי משם נשלף עבור הקמפיין.

האייטם המשעשע הזה סוקר גם באתר החרדי הישראלי "כיכר השבת" והאמת שדי משעשע לקרוא את האופן בו בחרה הכתבת להציג את האייטם: "חברת אופנה פרוצה במיוחד בשם 'אמריקן אפרל' מארה"ב, הצליחה לעורר עניין כאשר בצעד לא שגרתי בחרה בדוגמן חסיד סאטמר שייצג את החברה • מישהו באמריקן אפרל חזר בתשובה? ככל הנראה לא, מקווים שלפחות הדוגמן".

התמונות של וייסהאוס הוצגו בטאמבלר מיוחד של רשת האופנה, ובכולם הוא נראה כאשר הוא לובש את אותם הבגדים, מכנס שחור וחולצה מכופתרת לבנה, שהם כמובן פריטים מתוך הקולקציה של אמריקן אפרל, כשבחלק מהתמונות משולב גם כובע השטריימל המוכר, שכמובן אינו מוצע למכירה. הנה כמה מהתמונות. עוז זהבי, מאחוריך.

יואל 1  יואל 3 יואל 4

מקור: מייל אוןליין

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...