פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

לבחורה הזאת נמאס לראות תמונות של זוגות בפייסבוק אז היא פרסמה תמונות רומנטיות עם פיצה

לניקול לארסון, סטודנטית בת 19 המתגוררת בקנדה, נמאס לראות כל הזמן תמונות רומנטיות של זוגות על פיד הפייסבוק שלה.  לארסון, כרגע רווקה, החליטה לעשות מעשה ופרסמה בפרופיל הפייסבוק שלה אלבום תמונות רומנטי ודביק במיוחד שחושף לראשונה את בן הזוג החדש שלה, מגש פיצה.

זוגיות עם פיצה 5

"רציתי להסתלבט קצת על כל הזוגות הדביקים שמעלים כל הזמן תמונות שלהם, בעיקר בגלל שאני רווקה, וגם כי לדעתי פיצה היא בת הזוג המושלמת, כי היא לעולם לא תאכזב אותך", סיפרה לארסון שקראה לאלבום התמונות שלה "תמונות זוגיות 2015" והעניקה לו את הכותרת המרגשת "אני רק רוצה אותך. שום דבר אחר, רק אותך".

כדי ליצור את סדרת התמונות, נעזרה לארסון בחברתה מרים אוט, צלמת מקצועית, שאהבה מאוד את הרעיון וזרמה אתו לגמרי. אם אתם מדוע נבחרה דווקא "פיצה האט" לשמש כבן הזוג של לארסון, זה בעיקר בגלל שזו הפיצה היחידה בעיירה הקטנה בה הן מתגוררות.

זוגיות עם פיצה 14

תוך זמן קצר זכה האלבום של לארסון לפופולריות עצומה וגרף עשרות אלפי לייקים ושיתופים, ולסיקור נרחב בכל האתרים הגדולים ברחבי הרשת. גם פיצה האט לא נשארו אדישים לאלבום, פרסמו אותו בעמוד הפייסבוק שלהם והבטיחו ללארסון מגשי פיצה בחינם בפעם הבאה שתגיע לבקר בסניף שלהם.

כפי שתוכלו לראות, מערכת היחסים של ניקול עם הפיצה נראית קרובה מתמיד, ואם לשפוט על פי הקרבה של השניים בסדרת התמונות, לא מן הנמנע שבקרוב נזכה לראות אותם ממסדים את הקשר ביניהם.

זוגיות עם פיצה 20

"עושה רושם שכולם נמצאים בניסיון תמידי למצוא זוגיות, אבל מבחינתי, אני בסה"כ מעודדת אנשים למצוא או לעשות כל דבר שיאיר להם את היום. אם זה בן זוג, נפלא! אם זה לאכול מגש פיצה שלכם לבד, זה נפלא לא פחות".

זוגיות עם פיצה 8

זוגיות עם פיצה 15

זוגיות עם פיצה 4 זוגיות עם פיצה 7 זוגיות עם פיצה 9

זוגיות עם פיצה 6 זוגיות עם פיצה 10 זוגיות עם פיצה 11 זוגיות עם פיצה 13

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...