פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שני אחים משחזרים רגעי ילדות שלהם בסדרת תמונות מעולה ומצחיקה

טרנד שחזור תמונות מהילדות הפך כבר מזמן לתופעת רשת של ממש, עם אינסוף דוגמאות משעשעות שמתפרסמות ברשת. סדרת התמונות הבאה היא כנראה אחת היותר מוצלחות בז'אנר ומוכיחה מדוע הטרנד הזה כנראה אף פעם לא יפסיק להקסים ולשעשע.

לקראת הקריסמס האחרון, החליטו צמד האחים לוקסטון לבחור כמה תמונות ילדות מצחיקות ובלתי נשכחות שלהם, לשחזר אותן, ולהפוך את סדרת התמונות ללוח שנה אותו יעניקו כמתנת חג לאמם. האחים גייסו לפרוייקט גם את אביהם, ואפילו את הכלב המשפחתי, והתוצאה היא סדרת תמונות משוחזרות מעולה, אחת היותר מצחיקות בהן נתקלנו לאחרונה.

7

הקסם בסדרת התמונות הזאת טמון בעיקר בדינאמיקה המשעשעת בין צמד האחים שנראה כאילו השנים עשו להם רק טוב. בנוסף, ניכרת ההשקעה הרבה של השניים שדאגו לנסות ולדייק בכמה שיותר פרטים בתמונה, גם מבחינת הלוקיישנים וגם ברמת הלבוש והתפאורה. את התמונות העלה ג'ו, אחד האחים שהוא גם מעצב במקצועו, לטאמבלר מיוחד בשם Then/now.

כצפוי, אומת האינטרנט לא יכלה להישאר אדישה לפרוייקט הצילום המדליק הזה, וסדרת התמונות החלה לצבור תאוצה ברשת ופורסמה בלא מעט בלוגים נחשבים ברשת. ריכזנו עבורכם את התמונות מתוך הטאמבלר של השניים. את תגובת האם לא ניתן היה להשיג, אבל השמועות מספרות שהיא עדין לא הצליחה להפסיק לצחוק. הטאמבלר של השניים ממשיך להתעדכן אגב, כך שאתם מוזמנים לפקוד אותו מדי פעם ולראות מה התחדש.

עוד שחזורים מוצלחים:

>> צלמת חוזרת בזמן לרגעי הילדות שלה

>> הורים משחזרים עם בנם התינוק סצינות מסרטים מפורסמים

1

 

2

3

 

4

 

5

6

 

8

9

 

10

 

11

12

 

13

14

 

15

 מקור: טוויסטד סיפטר

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...