פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

15 סיבות בגללן אתם כל כך אוהבים את סבתא שלכם בסדרת איורים מצחיקה

אם תנסו להיזכר לרגע בזיכרונות הילדות הכי שמחים שלכם, סביר להניח שאחד מהם יכלול את אחד מהביקורים שלכם בבית של סבתא, המקום הכי חם עלי אדמות. מהרגע בו אנחנו נולדים, ועד הפרידה הבלתי נמנעת, סבתא היא אחת הדמויות הכי חשובות בחיים שלנו, זאת שתמיד דואגת לנו, אוהבת אותנו בכל מצב, ותמיד תהיה שם כדי לזרוק מילה טובה או לפנק אותנו בארוחה ביתית טעימה, או בממתק האהוב עלינו.

לצערנו, ולפחות עד שימציאו כדור פלא שטיפל בבעיה הזאת, אנחנו לא נשארים ילדים לנצח וכאשר אנחנו מתבגרים והופכים עסוקים יותר ויותר, לעיתים קרובות אנחנו נוטים להזניח את הקשר עם סבתא ולבקר אותה לעיתים רחוקות יותר, למרות שאנחנו תמיד חושבים על זה ותמיד מבטיחים לעצמנו שמחר נרים טלפון או נקפוץ לכוס קפה ושיחה טובה.

סדרת התמונות המקסימה הבאה מזכירה לנו שוב, באמצעות 15 איורים נפלאים ומשעשעים, מדוע אנחנו כל כך אוהבים את סבתא שלנו, ולמה כדאי לנו לפנות שעתיים מהחיים וללכת לבלות במחיצתה, כל עוד החיים מאפשרים לה ולכם לעשות את זה. אתם מוזמנים לגלול ולהיזכר ברגעים המשותפים שלכם יחד, ולא לשכוח להראות לסבתא את התמונות האלו.

סיבות ללכת לבקר את סבתא 1 סיבות ללכת לבקר את סבתא 2

סיבות ללכת לבקר את סבתא 3 סיבות ללכת לבקר את סבתא 4 סיבות ללכת לבקר את סבתא 10 סיבות ללכת לבקר את סבתא 6 סיבות ללכת לבקר את סבתא 7 סיבות ללכת לבקר את סבתא 8

סיבות ללכת לבקר את סבתא 9 סיבות ללכת לבקר את סבתא 10 סיבות ללכת לבקר את סבתא 11 סיבות ללכת לבקר את סבתא 12 סיבות ללכת לבקר את סבתא 13 סיבות ללכת לבקר את סבתא 14

סיבות ללכת לבקר את סבתא 15

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...