פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

30 סטטוסים מצחיקים של הורים שכתבו על הסיבות הכי מטופשות בגללן ילדים בוכים

כל מי שיש באמתחתו ילדים או לחילופין שהה במחיצת ילדים יותר מחמש דקות ברצף, יודע שמשום מה, בחיים חסרי הדאגות שלהם, הם מוצאים לא מעט סיבות לבכות. חלק מהסיבות הללו נכנסות לתחום הקונבנציונלי: הם רעבים, יש להם גזים, הם עייפים, קיבלו מכה וכדומה, אלא שלעיתים הילדים הופכים להיות ממש כמו הבוס הזה שאתם לא סובלים מהעבודה, זה שיש לו דרישות בלתי הגיוניות למצוינות. או במילים אחרות, לפעמים חיבוק, אוכל או נשיקה על הפצע לא יעזרו כשהילד שלכם יחטוף התקף עצבים בלתי מוסבר מהסיבה הכי מטופשת שאפשר להעלות על הדעת.

גרג פמברוק, אב לילד קטן שמתגורר בארצות הברית, הקים לפני כשנתיים אתר בשם "הסיבות בגללן הבן שלי בוכה" בו הוא מפרסם תמונות של הילד שלו בשלל סיטואציות הזויות וחסרות הגיון שגרמו לו לבכות. לאט לאט החלו הורים רבים נוספים לשלוח גם הם את התמונות של הילדים שלהם והתוצאה הסופית היא אוסף תמונות קורעות של ילדים עצבניים ונוטפי דמעות כשעל כל את מהן מופיעה הסיבה "הטראגית" שהובילה אותם למצב הזה.

אספנו עבורכם 30 סטטוסים מצחיקים ותמונות נבחרות מתוך האוסף הבלתי נגמר, ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר באתר של פמברוק. הכינו את הממחטות.

ילדים בוכים מסיבות מצחיקות 1

ילדים בוכים מסיבות מצחיקות 3

ילדים בוכים מסיבות מצחיקות 4

ילדים בוכים מסיבות מצחיקות 5

ילדים בוכים מסיבות מצחיקות 6

ילדים בוכים מסיבות מצחיקות 7

ילדים בוכים מסיבות מצחיקות 8

ילדים בוכים מסיבות מצחיקות 9

ילדים בוכים מסיבות מצחיקות 10

ילדים בוכים מסיבות מצחיקות 11

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...