פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת יוצרת את העוגות הריאליסטיות הכי הזויות ומטרידות שאי פעם ראיתם

בשגרת היום יום, קת'רין דיי, הצעירה הניו יורקית בת ה-30 בתמונה, היא אחות מוסמכת במקצועה. אולם, כשמסתיימת המשמרת שלה והיא חוזרת הביתה, מתגלה כוח העל המפתיע שלה, כישרון קולינרי חבוי והזוי אותו הפכה לתחביב של ממש – היכולת ליצור עוגות מרשימות ומאוד לא שגרתיות, כאלה שרחוקות שנות אור מהעוגות שאתם רגילים לפגוש בדרך כלל.

עוגות הזויות 1

אז למה מדובר בכישרון הזוי? ובכן, בעיקר כי קת'רין מכינה עוגות שהן אמנם אכילות לחלוטין, אבל עשויות לגרום לכם לקלקול קיבה או צורך עז לצעוק באימה, רק מלהסתכל עליהן. אם אתם זקוקים להמחשה, פשוט הביטו בתמונת עוגת המוח המטורפת הזאת.

עוגות הזויות 2

בתחילת הדרך, דיי עוד התרכזה בהכנת עוגות שגרתיות יותר. העוגה הראשונה שלה למשל, היתה עוגה בצורת גזע של עץ אותו מכסות פטריות. בהמשך, התחביב שלה תפס כיוונים קצת יותר מתקדמים והרבה פחות שגרתיים.

עוגות הזויות 3

אחת האהבות הגדולות שלה היא לייצר עוגות שנראות ממש כמו איברים פנימיים. מי אמר לב ולא קיבל?

עוגות הזויות 4

לפעמים היא זונחת את האיברים הפנימיים ומתרכזת בעוגות בצורת חיות מלחיצות, כמו עוגת דג-לאמפרי בתמונה הבאה…

עוגות הזויות 5

או עוגת החיפושית המטרידה הזאת.

עוגות הזויות 6

"התגובות של האנשים לעוגות שלי הן בדרך כלל מאוד קיצוניות" מספרת דיי. "חלק מהאנשים מאוד נלהבים כשהם רואים אותן, אחרים נגעלים עד עמקי נשמתם"

עוגות הזויות 7

"אני אוהבת לגרום לאנשים להרגיש שהם בקונפליקט: מצד אחד המראה המוזר, מצד שני הידיעה שמדובר בעוגה אכילה ואפילו טעימה".

עוגות הזויות 8

בנוסף היא מספרת שלמרות שהעוגות שלה נראות לא מזמינות, בסופו של דבר האנשים תמיד נהנים מהיצירות שלה. "לא משנה עד כמה אנשים נגעלים מהן בהתחלה, בסופו של דבר אף אחד לא מסרב לטעום מהן, ולרוב אנשים יוצאים מאוד מרוצים".

עוגות הזויות 9

למרות ההצהרה הזאת של דיי, אנחנו לא ממש בטוחים אם היינו דוחפים את הכפית שלנו אל תוך עוגת העכברוש הנוראית הזאת, גם אם היו מבטיחים לנו שיש לה טעם של גן עדן.

עוגות הזויות 10

מה שבטוח, בין אם הן מדהימות או מעוררות סלידה בעיניכם, על דבר אחד אין ויכוח, העוגות של דיי גונבות את ההצגה ופשוט אי אפשר להתעלם מהן.

עוגות הזויות 11

דרך: buzzfeed | עוד יצירות של קת'רין דיי: פייסבוק

>> אוי ואבוי: 30 עוגות מזל-טוב-לקראת-הלידה הכי גרועות אי פעם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...