פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך היה נראה מייקל ג'קסון היום אם לא היה מבצע ניתוחים פלסטיים בכלל

למרות שיותר מ-8 שנים חלפו מאז מותו הפתאומי והמפתיע של מלך הפופ, החיים המסתוריים והחידה סביב המראה החיצוני של מייקל ג'קסון כנראה ימשיכו להעסיק לא מעט מעריצים וחובבי מוסיקה עוד שנים רבות. אחת השאלות הלא פתורות הללו מתייחסת כמובן למראה המשתנה של הכוכב, שהפך לאורך השנים משחור ללבן תוך שפניו משתנים ללא היכר עד שכמעט ולא ניתן להבחין כי גרסת שנות ה-2000 שלו וגרסת שנות ה-80 הם אותו אדם.

מייקל ג'קסון 1

לאורך השנים, למרות ההכחשות הגורפות מצד ג'קסון שסיפר באחד הראיונות המפורסמים שלו כי הניתוח הפלסטי היחיד שביצע היה באפו מתוך מטרה לגרום לו לנשום טוב יותר ולהגיע לתווים גבוהים יותר, אי אפשר היה שלא להבחין בכך שג'קסון כנראה לא לגמרי אומר את האמת. גם הסיפורים על מחלת העור הנדירה ושאר הבעיות הבריאותיות לא היו מספיק משכנעים כדי להסביר טרנספורמציה שכזאת.

מייקל ג'קסון 2

במסגרת סרט דוקומנטרי חדש בשם "10 הפרצופים של מייקל ג'קסון" שיצא לאחרונה, ביצעו היוצרים סימולציה ממוחשבת מיוחדת שהתבססה על תמונות שונות של ג'קסון לאורך השנים, ובסופה התקבלה תמונה משוערת המציגה כיצד היה נראה מלך הפופ אילו היה בחיים ואילו לא עבר כלל ניתוחים פלסטיים.

הנה התוצאה לפניכם: כך היה נראה מלך הפופו ללא ניתוחים פלסטיים אם היה עדין בחיים:

מייקל ג'קסון 3

על פי ההערכות, הניתוחים הפלסטיים הרבים של ג'קסון והעיסוק האובססיבי במראה החיצוני שלו נבעו מהטרדות מיניות שחווה בתור ילד וגם מהניסיון להתמודד עם המשברים המנטליים ואבדן הזהות שחש לאור ההצלחה המטאורית שלו בסוף שנות השמונים ותחילת שנות ה-90.

בראיון שהעניקה ליוצרי הסרט  לה-טויה, אחותו הקטנה של מייקל ג'קסון, היא אימתה את עניין הניתוח הפלסטי באף וסיפרה כי אחיה נהג לשאול את כולם, שוב ושוב, איך יראו הפנים שלו אם יעשה ניתוח אף. כשאמרה לו שילך עם התחושות שלו ושאם הוא מרגיש שזה יעשה אותו מאושר הוא חייב ללכת על זה, ביקש ממנה בתגובה להיות "שפן הנסיונות שלו", לעשות את הניתוח בעצמה כדי שיוכל לראות אם התוצאה יפה וגם לדעת עד כמה זה כואב.

דרך: Unilad

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...