פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

שיא המתיקות: סדרת תמונות נהדרת של עכברים עם דובונים

התמונה הזאת שמופיעה ממש כאן מתחת לטקסט, פורסמה באתר שיתוף התמונות IMGUR, תחת הכותרת הלקונית: "האישה הזאת מייצרת דובונים לעכברושים" . על אף העובדה שמדובר באחת החיות הידועות לשמצה, אי אפשר להתעלם מהמתיקות המוגזמת של התמונה, שזכתה לכמעט מליון וחצי צפיות, בלי לספור את אינסוף השיתופים.

עכברושים ודובונים
מתוך IMGUR

באתר Bored Panda ביקשו לבדוק את מקור התמונות הללו, ועלו על עקבותיהם של שתי צלמות, ג'סיקה פלורנס הבריטית ואלן ואן-דילן ההולנדית, שתיהן אמהות גאות לעכברושי מחמד, ושתיהן, מבלי לדעת האחת על השניה, פרסמו סדרות תמונות משעשעות של עכברושי המחמד שלהן עם בובות דובונים, אי שם בשנת 2007.

סביר מאוד להניח שאם היו מפרסמות את התמונות הללו היום, בעידן הרשתות החברתיות בו הדרך לתהילה עולמית קצרה מתמיד, היו זוכות לחשיפה רבה במיוחד, ומצליחות למכור סטוקים מהתמונות שלהן. כרגע, כלל לא בטוח אם הן יודעות שהתמונות שלהם הפכו לסנסציית רשת.

הנה כמה תמונות נבחרות מתוך הרפרטואר של השתיים. את כל התמונות של ג'סיקה תוכלו למצוא כאן באתר הפליקר שלה. את התמונות של ואן דילן תוכלו למצוא כאן, באתר שלה, בו היא מוכרת אותן ביחד עם אקססוריז כמו כיסויים לאייפון ולוחות שנה, כולם מעוטרים בתמונות העכברושים המתוקים.

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...