פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת תיעדה את הרגע בו עכברי מעבדה משוחררים לחופשי ופוגשים בפעם הראשונה את אור השמש

בכל שנה נערכים במעבדות מחקר ברחבי העולם מליוני ניסויים שכוללים שימוש בעכברים. בחלק קטן מהמקרים מדובר בניסויים שיגרמו לעכברים הללו למות, אבל במרבית המקרים, אחרי שסיימו את תפקידם בניסוי, העכברים הללו יכולים להבריא ולהשתקם בקלות ולצאת לחיים חדשים היות והפכו להיות "חסרי ערך" עבור המעבדה. עמותה איטלקית בשם "לה קולינה" מצילה את אותם עכברים שאין בהם שימוש, משקמת אותם ומעניקה להם חיים חדשים על מנת שלא ימצאו את מותם.

ראקל טוטארו, צלמת מוכשרת שמתגוררת באיטליה, נחשפה לפעילות של העמותה והחליטה להקדיש מזמנה למען המטרה החשובה ולצלם סדרת תמונות מופלאה המתעדת את הרגעים הראשונים בהם אותם עכברים שבילו את כל חייהם במעבדה נחשפים לאור השמש בפעם הראשונה. התוצאה הסופית נפלאה וכוללת תמונות מרגשות במיוחד של היצורים הקטנטנים מרחרחים, נרגשים ומתפנקים בזרועות נציגת העמותה שהצילה אותם. למעשה, גם אם אתם לא מתים על עכברים, בלשון המעטה, לא תוכלו שלא להתאהב בהם ולהרגיש צביטה בלב על מה שהם עוברים במעבדות.

אספנו עבורכם תמונות נבחרות מתוך הפרויקט המרגש הזה ואתם מוזמנים לגלול וליהנות. אנחנו מזהירים – אתם עלולים לסיים את הגלילה עם חיוך רחב ובלתי נשלט על הפנים.

ביג פוט

"אז מה שאני רואה פה למעלה זה השמיים המפורסמים שכולם מדברים עליהם?"

אסירי תודה

נושמים ומרחרחים!

זוג אחים קטנים

"מי אתה ולמה אתה מכוון אלי את הדבר הזה?"

הרהורים

ליטופים של אהבה

תחזיקי אותי חזק

עברון סקרן

חוקר את העולם

אתה בטוח עכשיו.

אני אגן עליך…

נהנה מהרגע

אני אוהבת אותך!

"ספרי לי שוב את הסיפור על איך הצלת אותי…"

"כל כך הרבה דברים חדשים לראות"

Rachele totaro | facebook

צפו בעכבר המתוק הזה אוכל תות שדה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...