פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

אונס זה כיף: הרשת מגיבה לפרשת השופט ישעיה

החל משעות הבוקר מסעירה את המדינה ואת הרשת פרשת ההתבטאות האומללה של השופט בדימוס נסים ישעיה. בדיון משפטי שהתקיים השבוע כחלק מדרישתה של צעירה בת 19 שנאנסה כשהייתה בת 14 על ידי חבורת צעירים פלסטינאים, להיות מוכרת בנפגעת פעולות איבה.

השופט בדימוס הוא חלק מועדת הערעורים בה אמורה להתקבל ההחלטה לאחר שמשרד הביטחון דחה את בקשתה הראשונית של הצעירה, ולא לשלם לה את התגמולים המתבקשים בתור נפגעת פעולות טרור. במהלך הדיונים, נאמרה על ידי השופט פליטת פה מטרידה מאוד, במסגרתה אמר ישעיה בפני הצעירה את המשפט “יש בנות שנהנות מאונס”, ועורר סערה רבתי לאחר חשיפת הפרשה הבוקר.

למרות התנצלות השופט והנהלת בתי המשפט, הרוחות לא נרגעות, ואפילו ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו כבר התייחס לפרשה כשמסר כי “מדובר באמירה אומללה ולא מקובלת”.

כמובן, הגולשים ברשת ניצלו את ההתבטאות האומללה של השופט בדימוס כדי להפוך אותה למטעמים ולמגוון ממים מצחיקים מאוד המותחים ביקורת על התנהלות השופט ודבריו שלטענתו הוצאו מהקשרם. ריכזנו עבורכם את הממים הבולטים מקירות הפייסבוק שלכם. אם גם אתם יצרתם ממים כאלה, אתם מוזמנים לשלוח אותם אלינו בכתובת [email protected] או לעמוד פייסבוק שלנו.

יאיר צדוק
יאיר צדוק
100Meme
100Meme
100meme
100meme
Ilan Nachmias
Ilan Nachmias
Niko Watts
Niko Watts
Racheli Rottner
Racheli Rottner
Rafi Gabay
Rafi Gabay
Roy Farbstien
Roy Farbstien
Yoav Ben Porat
Yoav Ben Porat
SMART S
SMART S

 

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...